Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Minek örül egy 19 éves pasi?

Minek örül egy 19 éves pasi?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva van a kicsengetése és nem tudom, hogy mit adjak neki. 6 hónapja vagyunk együtt és ezalatt szülinap, névnap, s minden ünnep volt amire ajándékot adtam neki. Kifogytam az ötletekből. Ti mit adnátok a helyemben?

2014. máj. 2. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát most írjam :):)
2014. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Szexnek.
2014. máj. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nekem is eszembe jutott valami, de elfelejtettem: De mintha az 1-es úgy érzem csak jót akarna nektek:-)
2014. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
19 éves csajnak.
2014. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy értelmesebb barátnőnek biztos örülne:) A semminél jobb vagy, az biztos:P
2014. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél valami szexis ruhát és sztriptízelj neki. Esetleg egy masnival is eltakarhatod a bájaid a ruhák helyett, úgy még izgibb.
2014. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szakításnak, hogy a nyáron szabad legyen.
2014. máj. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fear3, crysis
2014. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem az ilyen alkalmakra valami személyeset érdemes adni, viszont csak te ismered őt. Pl. ha van játékkonzola, akkor a hőn ahított játékot venném meg hozzá, ha kinézett egy menő nyakláncot a neten, akkor annak is tuti nagyon örülne (én a ferjemnek nemrég szülinapjára Police nyakláncot vettem, mert tudtam, hogy mennyire szeretné, de sosem venné meg magának). Tehát valami kis féltett álmáról ha tudsz, bármilyen kis apróságnak is tünik, neki az jelenti majd a legnagyobb boldogságot!

A tahó hozzászólásokat meg hagyd figyelmen kívül, sokan itt élik ki magukat. :)

2014. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Este a barátnőjének meztelenül stb...
2014. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!