Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek? (bővebben lennt)

Szerintetek? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Szerintetek baj, ha 13 éves lány egy nála 3-4-5 évvel vagy idősebb pasikkal haverkodik?! (csak barátok) Én se vagyok az a huu ki teszem magam, meg oda adom magam.. Egyáltalán... És ők se olyanok, hogy most ez jó csaj, most akkor lefektetem.. Hanem, csak beszélgetünk, hülyülünk, stb. Sőt, még meg is védenek! :O :DD Ja, és csak egy-kettő cigizik, meg iszik( Én nem !! És nem is erőltetik) Szóval, szerintetek baj, ha velük barátkozok?

U.i.: Bocsi, ha van benne helyesírási hiba, csak telón vagyok :))



2013. dec. 16. 00:46
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Az nem baj, ha egy 13 éves lány egy 18 éves fiúval haverkodik, teljesen normális folyamat.

Baj az ha egy 18 éves fiú egy 13 éves lánnyal haverkodik.

Az a gyerek nem 100-as, ezt hidd el nekem. Valami nem kerek vele, ebbe gondolj bele és ha más nem, legalább ez legyen intő jel számodra.

2013. dec. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát, ha csak 1-2 nálad 3-4-5 évvel idősebb pasi haverod van az nem gáz. De azért légy velük óvatos, figyelj arra, hogy miket mondasz el neki(k)
2014. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!