Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tűnök közvetlenebbnek a...

Miért tűnök közvetlenebbnek a fiúkkal?

Figyelt kérdés

kaptam olyan visszajelzéseket hogy túl közvetlen vagyok a fiúkkal

én ezt nem igazán értem mert én ugyanúgy viselkedem mind a lányok mind a fiúk társaságában és nem értem ez mitől lesz közvetlenebb..

egyáltalán mit jelent közvetlennek lenni valakihez?

vagy például olyat is hallottam már vissza hogy adott fiúhoz közvetlenebb voltam/vagyok mint másokhoz, és hiába mondogatom hogy csak barátok vagyunk és csak barátként tekintek rájuk, akkor is ez a "nekik van igazuk" hozzáállás van

csak nem értem hogy miért feltételezik ezt, vagy esetleg mit lehetne tenni hogy ne legyek "túl" közvetlen vagy egyáltalán ne legyek az?


2014. máj. 2. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:

gondolom 13-14 lehetsz.

Nos szerintem ne érdekeljen ez a vélemény. közvetlen vagy azokhoz akikkel jóban vagy ez így van rendjén. Ha te fiúkal is jóba vagy az csak jó dolog mert ebből látszik hogy nyitottabb vagy mint mások. :)

2014. máj. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-nél a pont!
2014. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy állítólag sokan félreértik ezt a fiúkkal való közvetlenségemet, szerintem nyomulósnak tűnhetek

és nem akarom hogy ezt gondolják rólam

csak nem értem miért gondolják mindezt..

mert szerintem megölelni egy fiúbarátot, beszélgetni vele még nem ad okot a feltételezésre hogy bármit is akarnék tőle

2014. máj. 2. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!