Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor mit is akar?...

Most akkor mit is akar? (Lennt hosszaban)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akit nagyon szeretek,és meg értjük egymást tök jól érzem magam vele meg minden... De viszont volt nekem régen egy másik legjobb barátnőm aki lecserélt engem egy másik lányra igy hát én is el kezdtem barátkozni egy másik lánnyal (a jelenlegi legjobb barátnőmmel) és maradtunk haverok a volt legjobb barátnőmmel..... De ő folyton azt mondja h én le cseréltem őt xy-re pedig ő cserélt le engem először engem ez egy kicsit idegesit is,és a jelenlegi legjobb barátnőmnek is van egy barátnője aki engem ki nem állhat egyszerűen nem bír engem pedig okot nem adtam rá..... Örökké beszól nekem meg fikázz mikor együtt vagyunk a legjobb barátnőm is észre vette már de nem szól semmit ilyenkor csak bámul rá,és látszik hogy neki sem tetszik. Mindig ellenem akarja forditani a barátnőmet.... A barátnőm azt mondta hogy őt nem érdekli az hogy a csaj mit mond rolam mert ő velem marad minden áron de vele se szeretne haragban lenni és a mi bajunk hogy mit csinálunk... Ez igy oké is de engem annyira idegesit az hogy az a csaj örökké belém köt valamiért hogy mikor látom hogy a legjobb barátnőm a suliba ott áll mellette nem merek oda menni hozzájuk. A volt legjobb barátnőm ilyenkor mindig mondja hogy na ott a barátnőd miért nem mész oda hozzá (gúnyosan) ... A barátnőm azt mondja hogy nem fog meg változni a véleménye rólam akár mit is mondjon a másik de észre vettem hogy néha nagyon durva dolgokat mond nekem... Nagyon kevés időt töltünk együtt suliban oda megyek hozzá mikor egyedül látom és olyankor tök jól el vagyunk vagy el viselem a másik lány társaságát is (persze nem szivessen) de miatta mert nekem ő nagyon fontos... Együtt járunk edzésekre és még akor szoktunk talizni de nekem ez nem elég és mivel hogy nagyon kevés időt töltünk együtt kitaláltam azt,hogy tanuljunk együtt de vissza utasította fogalmam sincs h miért,azt mondta hogy tanuljak Dalmával ( a volt legjobb barátnőmmel aki most a haverom) Most igazán nem értem hogy mi a baja van tudja jól egymilliószor el mondtam neki hogy nekem ő a legjobb barátnőm most és nem a másik...Nagyon szeretem őt de fogalmam sincs hogy mi van vele nekem ő nagyon fontos :( :( Szerintetek mi lehet a baj???? Bocsi hogy egy kicsit hosszú lett..
2014. máj. 3. 11:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Felénél kiégtem bazz
2014. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!