Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek a helyemben...

Ti mit tennétek a helyemben illetve mit gondoltok erről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy barátnőm, még csak 1 éve ismerjük egymást.. ezidő alatt még nem sikerült kiismernem úgy istenigazából, de elmondott pár dolgot magáról amin csak kamilláztam, mert ő tipikusan az a fajta aki egyáltalán nem az amilyennek mutatja magát. A külvilág felé a szolid, szerény, jókislány szerepét mutatja, de valójában ő ennek a szöges ellentéte. Elmesélte nekem, hogy lefeküdt az egyik legnépszerűbb magyar alter zenekar énekesével (nevet nem írok) egy koncertjük után (!),(és ez egyáltalán nem kamu) akinek menyasszonya van már egy ideje... amúgy 1 éves kapcsolata van, és nemrég derült ki hogy a kedves párjának volt titokban még egy barátnője rajta kívül, és folyamatosan azt hallgatom hogy ez mennyire kib*szás volt vele szemben, mikor ő nem egyszer megcsalta.. (az énekesen kívül több emberrel is) És ha néha elkezdek "áradozni" egy másik zenész úriemberről, (ezt nem úgy értem mint valami tinip*csa akinek egyből benedvesedik a p****ja mikor meglátja vagy meghallja a nevét... azon a szinten már túlléptünk, hálisten elég jó beszélőviszonyban vagyunk az úrral, és mint kiderült egyáltalán nem közömbös számomra..) kapom a kioktatást, hogy ne merjek semmi többet belelátni minthogy kedves a rajongóival, satöbbi, satöbbi... De vele ellentétben én soha az életben nem lennék arra képes, hogy gátlástalanul rányomuljak egy olyanvalakire akinek párkapcsolata van, ne adj Isten házas. és pláne egy híresebb emberre.. Szóval szeretném megkérdezni, hogy ti mit gondoltok erről az egészről? És ha kérhetném olyanok mellőzzék a válaszadást akik csak azért jönnek ide, hogy sértő megjegyzéseket tegyenek, köszöntem.

2014. máj. 4. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Kit érdekel?
2014. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ne írj ide, ilyen egyszerű
2014. máj. 4. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Fárassz mást ezzel a baromsággal...
2014. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Senki nem fáraszt, mi a f***ért olvasod el egyáltalán..? :D
2014. máj. 4. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
A f. tudja. Elvettél az életemből 1 percet... Liba :D
2014. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mit gondolunk erről?? Leírtál egy kétes igazságtartalmú történetet, amiből az a tanulság, hogy a barátnőd egy ri*nc, de párja is félrekefél, tehát mindketten megérik a pénzüket. Hol a probléma, hol a kérdés, amit meg kéne válaszolni?
2014. máj. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!