Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerhetném meg őt? .

Hogyan ismerhetném meg őt? .

Figyelt kérdés

Sziasztok nagyon de nagyon tetszik nekem egy fiú...Öhm igen szóval elég elérhetetlen számomra mivel nem ismer és énis csak a tévéből ismerem :DD Jóóó tudom elég gyerekes de nem úgy rajongok érte csaak valahogy akár milyen módon megszeretném ismerni szerintetek hogyan lehetne rá lehetőségem?

(15/L)



2014. máj. 5. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyé vissza a ziskolába, és tanujjá meg hejesen írni... Utánna ráérsz ismerkenni...
2014. máj. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#eggyes

Mos mér vagy ijen? atól még lehett szerelmess hogy nem tud irni.

Cerintem jelöldbe fészbukonn és kezgy el beszélgetni vele asztán majd lessz valami. Makszimum elutasit és akor mivan? Malyd lessz mássik.

2014. máj. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem ez az oldal nem a helyesirás miatt van kitalálva :) Egyrészt nincsen hosszú i betűm de ezért is nyugodtam belém lehet kötni egyébként második kommentelő a cinizmust kivéve köszönöm a válaszodat :)
2014. máj. 5. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!