Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogy hogy oldjam meg?

Szerintetek hogy hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Szóval nyárra vagyis bizonyítvány utánra sátrazást terveznék és meghívnám azt a lány is aki nagyon tetszik csak egy kis bökkenő ugyanis hata személyes sátorban lennénk égy hatan vagy négyen kéne hogy legyünk de jönne két lány oszt. társam a lány aki tetszik meg két haverom és én szval hatan, de mivel (nem tudom hogy ez szemétség-e) az egyik haverom ( tudom) hogy jobban néz ki és viccesebb mint én és nemakarom hogy elkezdjen kicsit hajtani arra a lányra vagy a lánynak megtetszen mert ez a lány ahww... Szerintem a jobbat sosem tudnék találni. Szóval hogyha nem hívom meg a haverom akkor neki lesz szar és más megoldást meg nem tudom és csak négyen vagy hatan tudunk lenni a sátorban, sok ötlet kéne hogy hogy oldhatnám ezt meg

2014. máj. 6. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg a barátod, akkor beszéld meg, hogy legyen visszafogottabb, ne nyisson a lány felé, legyen hidegebb vele mert te akarsz egy próbát tenni vele, és ha valóban a barátod, meg fogja érteni.
2014. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak attól félek hogy a lány vonzódna hozzá mert még így férfiszemmel is jobban néz ki nàlam... És ha szégsen ha nem kicsit irigy vagyok :/
2014. máj. 6. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy szerinted jobban néz ki, nem biztos, hogy a lány szerint is jobban fog. A szépség viszonylagos, kinek mi a szép?

Az meg, hogy szépnek találja és hogy vonzódna hozzá, két külön dolog.

2014. máj. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!