Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek velem van a baj,...

Szerintetek velem van a baj, vagy ő nem igaz barát?

Figyelt kérdés

Van egy "barátom" ,akivel nagyon jól érzem magam , viszont ő már többször is megbántott nagyon. 1. Eset: van egy lány, aki mindenkit maga köré gyűjt, és a szemükbe nyalizik, a hátuk mögött meg kibeszéli őket. Ez a lány az én barátommal (hívjuk petrának) jóban van. Tavaly mikor egy táborba mentünk akkor is azt mondta, hogy ő vele lesz egy szobában, nehogy egyedül legyen, de ìgy engem hagyott ott... Azt mondta, hogy mert nekem úgy is ott egy másik

barátom...

Sokadik eset: tegnap egy másik osztályban voltak az óráink, és én épp 55kor értem be. De mikor beléptem a terembe, már csak elöl volt hely.. Petra nem foglalt nekem helyet,hanem annak a lánynak... én meg nem mentem oda hozzá egész nap, mert rosszul esett nagyon. El ismondtam neki, de ő "megmagyarázta" hogy a lány barátai is ott ültek és mikor megkérdezte odaülhet-e azt mondta igen.Azóta nem is beszéltünk.


Most szerintetek én vagyok túl érzékeny, vagy ő nagyon rossz barát??? Ja és ez a sokadik eset az után volt, hogy múlt héten azt mondta én vagyok a legjobb barátnője. És mikor mondtam, hogy ez szarul esett (az ülés) ő aztmondta hogy szüksége van rám, meg hogy béküljünk ki, de utána elkezdett engem hibáztatni, hogy én nem mentem oda egész nap.



#barát #iskola #hamis #megbántás #Egyedül vélemény
2014. máj. 7. 15:32
 1/2 anonim válasza:
60%
Nem csoda hogy más társaságát keresi. Mintha csak veled kellene barátkoznia...
2014. máj. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Én is éreztem hasonlót, de rájöttem, hogy alaptalanul.Ő a barátod, nem kötelessége mindig veled lennie, vagy mindig csak rád gondolnia.Ameddig ennyiben maradnak a dolgok és nem lesz durvább a helyzet, addig ez jó így, ahogy van.Csak arról van szó, hogy más barátai is vannak, nem csak te.
2014. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!