Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek igaz az, hogy a...

Szerintetek igaz az, hogy a hármas barátságokból a végén mindig kiesik egy ember?

Figyelt kérdés
Ha lehet kort is írjatok. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2014. máj. 7. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Éretlen gyerekeknél igen.

22/F

2014. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, de nagyon sok esetben igen. Tapasztalat, én voltam az a bizonyos harmadik. Most meg teljesen más társaságban, az a bizonyos 5. vagyok...
2014. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

sajnos igen. többszöri tapasztalat.

volt, hogy 3. voltam, volt, hogy más volt a 3.

29/n

2014. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem többségében megeshet. Mert például a hárman belül jobban el tud beszélgetni két ember, mint az a bizonyos harmadik. Lehet, hogy sokszor ki is esik, de ez persze nem direkt van általában. Hanem egyszerűen így történt meg. De ez nem csak barátságnál, hanem beszélgetéseknél is előfordulhat. Például azért, mert az a harmadik, negyedik, ötödik nem tud mit hozzászólni a témához. Gondolom ez abból is adódik, hogy nem mindig tudunk kétfelé figyelni teljesen jól, még ha nagyon is igyekszünk. ><

Én már átéltem a harmadik kerekesnek egy olyan részét, amit többet nem nagyon szeretnék. :D

13/L

2014. máj. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább fiatalabbaknál eshet ez meg... mi hatan vagyunk, és senki nem 'esik ki' ♥
2014. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2014. máj. 11. 12:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is egy ilyen hármas triumvirátus voltunk.


Én 42(F) és egy 34(N) és egy 27(F).


Mi fiúk, hiába a 15 év korkülönbség, nagyon igazi testvéries barátok voltunk. Együtt edzés, buli szervezés stb. Én a nőtag a csapatban pedig afféle lelki társakká lettünk (nem párkapcsolat, az sosem volt a csapaton belül). Kettejük: jóban voltak, de ők külön ketten nem taliztak. Vagy én az egyikükkel, másikukkal vagy hárman csináltunk programot.

Aztán a fiatal srác egyszer besértődött rám egy kis hülyeségen, hiába akartam megbeszélni, flegmázott. De olyan sokáig "haragtartott", hogy utána ugyan kibékültünk, de besokalltam tőle. Úgyhogy a fiatal barátunk lett a kieső harmadik és én csak a lánnyal vagyok jóban. Ugyanúgy testvéries barátság, nem párkapcsolat. Neki meg nem is hiányzik a fiú. Nekem igen, de valahogy nem kérek még egy duzzogást, inkább ne legyen.

2015. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!