Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hiányzik a régi legjobb...

Hiányzik a régi legjobb barátom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sok-sok évvel ezelőtt ő volt a támaszom, legjobb barátom, egy hullámhosszon voltunk. Volt, hogy közelebb is kerültünk egymáshoz, mint barátok. Nekem akkor volt egy viszonylag gyerekcipőben járó párkapcsolatom, de a lényeg, hogy azt a kapcsolatot választottam (ami azóta is tart). Ekkor a barátom megkért, hogy ne találkozzunk többet, ne beszéljünk, letörölt mindenhonnan, kiiktatott az életéből, mert nem bírta elviselni. Ennek már több, mint 2 éve. De szinte minden nap eszembe jut. Várom, hogy véletlenül összefussunk. Hiányzik, mint legjobb barát, támasz, lelki társ...kíváncsi vagyok mi van vele, hogy alakul az élete, vajon ő gondol-e rám? Viszont nem akarok neki szenvedést okozni azzal, hogy felkeresem és feltépem a sebeit. Önző lennék, ha megkeresném, úgy érzem. De nagyon kísért a dolog...mit csináljak szerintetek?

24/N



2014. máj. 8. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:
67%
Konkrétan tanácsot nem tudok adni, de mégis úgy érzem, írnom kell. Számomra nagyon megindító, hogy miután így váltatok el egymástól, még mindig ilyen szeretettel és kedvességgel tudsz rágondolni. Az viszont elgondolkodtató lehet, hogy ő miért akart megszakítani minden kapcsolatot, elképzelhető, hogy ő többet érzett és féltékeny volt.
2014. máj. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!