Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megéri felkeresnem újra?...

Megéri felkeresnem újra? (Régi legjobb barátnőmet, többi lent. )

Figyelt kérdés
Szinte egész általánosban legjobb barátnők voltunk,ráadásul elég közel lakunk.Már akkor is elég különbözők voltunk:(ő lazább, én visszahúzódóbb)9.-ben szinte alig beszéltünk/legtöbbször én írtam neki, egyszavakkal válaszolt, és elég bulizós lett a (rosszabbik értelemben)..+számomra visszataszító emberkékkel barátkozik. Most 10.-ben néha hiányolom, hogy legyen egy lazább barátnőm is+alapból hiányzik. Ha ő is hiányolna engem felkeresett volna/nem csak egyszavakkal válaszolna? Megéri még felkeresnem?

2014. márc. 28. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sajnos úgy látszik, hogy csak érdekbarátod volt.
2014. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Eszter696 válasza:
Szerintem egy kérdést és őszinte elbeszélgetést megér a dolog, bár egyetértek az első válaszolóval, sőt temagad is válaszoltál a kérdésre, hogy ha annyira hiányoznál neki, ő is írna... De ha elmondod neki, hogy neked hiányzik, hogy a régi jó kapcsolat nincs meg, lehet, hogy neki is eszébe jut. Sőt, lehet, hogy ő is azt érzi, hogy már te is kevesebbet keresed és próbál másokkal barátkozni...de lehet, hogy neki is hiányzik egy "visszahúzódóbb" barátnő azokra az időkre, amikor nem bulizni, hanem beszélgetni akar :) Arra ne számíts, hogy ugyanolyan jóban lesztek mint régen, de valamennyire biztos fel lehet eleveníteni a kapcsolatot, nem véletlenül voltatok régen olyan jóban-szerintem-. :) úgyhogy sok sikert, próbáld meg :)
2014. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, megpróbálom :)
2014. márc. 30. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!