Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincs még mindig?

Miért nincs még mindig?

Figyelt kérdés
Már 22 vagyok és még mindig nincs. Akik lettek volna mind bunkó és gátlástalan részeg volt. Így fogok már megöregedni, aki meg tetszik annak van már.
2014. máj. 8. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

A barát-barátnő szó olyan mint a Voldemort, hogy nem szabad kiírni vagy mi?

Ne görcsölj rá a dologra, illetve nem tudhatjuk mennyire magasra raktad a lécet.

2014. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál rá, hogy tárgyat is teszel a mondatba?
2014. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt még én sem tudom. Az is a bajom, hogy néha félek a szemükbe nézni, pedig van egy akinek nagyon szép a szeme és egyszerűen képtelen vagyok belenézni.
2014. máj. 8. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg valami intellektuálisabb közegben kellene próbálkoznod, ahol megbecsülik a csöndesebb lányokat, és az ellenkező nemet nem "bunkó gátlástalan részeg" egyedek alkotják. Egyetem? Munkahely?
2014. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A magyar mondatok kellékei: Alany, ige, TÁRGY, többi mondatrész. A tárgyat használd kérlek. Fiatal vagy még, nincs veszve semmi. Majd lesz valami.
2014. máj. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!