Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha lelkiismeret...

Mit tegyek, ha lelkiismeret furdalásom van? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Mondom a történteket...Megismertem egy lányt,tök rendes volt,ilyen tuti legjobb barátok voltunk egy ideig. Majd egy hisztimnek köszönhetően,összevesztünk. Olvastam egy posztját,hogy cserbenhagytam,átvertem nem bízok benne,és azelőtt mindig elmondtam neki a gondjaimat,és segített is. Meg is enyhült azóta,megbocsájtott,mert úgymond bosszúból el akarta érni hogy kűzdjek valamiért. De amikor csak visszagondolok arra a posztra,mindig lelkiismeret furdalásom lesz,és csak arra tudok gondolni hogy lehet többé nem leszünk igazi barátok. Ő a 2. olyan ember aki nagyon fontos nekem,és lehet elveszteném,vagy már meg is történt. Vegyünk egy példát...A szív (átvitt értelemben). Megkapja valaki....egyszer eldobja egy másikét. Lehet újra megkapja...De már SOSEM lesz ugyan olyan. Azzal nyugtat előbb utóbb a hegek is beforrnak. De félek ez sose lesz meg,és nem leszünk olyan jóban ! Mondjátok meg mit tegyek ? Nagyon,de nagyon bánt a dolog,és félek a gondolattól. Főleg hogy miattam kellett sírnia,és egy ismerőse 1 órát nyugtatta....nagyon szarul érzem magam. Nagyon kérlek titeket segítsetek. Ha még ez segít,akkor annyit mondhatok hogy mikor azt akartam hogy megbocsájson,akkor könyörögtem is neki ahogy lehetett. Előre is,nagyon,de nagyon szépen köszönöm a válaszokat,tanácsokat,tippeket,segítség(et/eket) !

2014. máj. 9. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő pontosan azt akarja, hogy szenvedj a bűntudat miatt, meg hogy mások is megsajnálják. Amúgy meg a fejemet teszem rá, hogy nem egetrengetően komoly az ügy. Lehet, hogy most annak tűnik, de hidd el, lesz rosszabb is.
2014. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2014. máj. 9. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:
keress 1 új barátot, az ilyen nem barát.
2014. jún. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!