Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogosan vagyok...

Szerintetek jogosan vagyok mérges egy haveromra aki nem akarja betartani a szavát?

Figyelt kérdés
Fogadtam vele ő feltette tétnek egy számára fontos holmiját de nem fogtunk kezet rá hogy fogadunk mert nem volt rá lehetőségünk és a kis b-zi nem akarja odaadni a dolgát. ( Ez a dolog nem drága dolog egy öltözködési termék nem szeretnék konkrétabbat mondani 10 ezer ft alatti) de nekem is kell. Mit tegyek szerintetek még lelkiismeret furdalása sincs.

2013. nov. 20. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerüld el, nem megbízható, legalább megismerted.
2013. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
te most komolyan ilyen hülye vagy? fontos neki az a dolog. akkor miért akarod tőle elvenni??? mit tegyél? kédezd meg tőle hol vette és vegyél magadnak.. ne fogadásokkal szerezd már meg a cuccaidat..
2013. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ha már ő tette fel, akkor illene odaadnia, de ha tudod, hogy fontos neki, ne akard tőle elvenni. Hagyd rá és kerüld el.
2013. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sztm a kis b,uzi te vagy,te nyomorék...haha mivel ha barátnak tartanád,nem fogadnál vele semmiben,főleg meg egy ruhában,arra nem gondoltál,hogy neki sincs másik?neked volna pofád elkérni tőle? a qva a.n.y.á.d.a.t!
2013. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
felejtsd el és hagyd békén nem olyan nagy dolog...
2013. nov. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!