Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szóval. Eddig elég jóban...

Szóval. Eddig elég jóban voltam egy lánnyal és tegnap pedig valamiért megharagudott rám. Tudnátok segíteni? Többi lent

Figyelt kérdés
de komolyan mondom hogy nem tudom miért, nem mondtam semmit olyat, de megharagudott. Nem is köszön elmegy mellettem rám se néz szó szerint. Még ha kérdezek se válaszol. mit tehetnék hogy megbocsásson azért a valamiért?
2014. máj. 13. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha még te se tudod hogy miért haragudik akkor hogy akarsz bocsánatot kérni?Ez meg még az abszurd hogy itt is megkérdezed.

Kérdezd meg tőle miért haragudik, és mondd hogy ne haragudjon akármit csináltál

2014. máj. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ok nélkül senki nem haragszik meg a másikra!

Valamit tehettél(esetleg nem is vetted észre) vagy mások mondtak rólad vmit neki.


Te azért ne kérj bocsánatot,amiről nem is tudod,hogy elkövetted.


Legegyszerűbb,hogy oda mész hozzá és megkérdezed,hogy mi a baja veled.Vagy ha ennyire nem akar szóba állni írjál rá facen.Kérdezd meg,hogy "Tettem,mondtam vmit amivel megbántottalak?"


Előbb derítsd ki miért haragszik!

2014. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
próbáltam megkérdezni de nem mondja meg
2014. máj. 14. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!