Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 16 éves lány hogy "tűnhet el"...

16 éves lány hogy "tűnhet el" minden "nyom" nélkül?

Figyelt kérdés
Szóval. Megismerkedtem egy gamer lánnyal egy játékban(na, az IT ellenesek már most a fejüket fogják gondolom... :D ). Eléggé megkedveltem, azt hiszem ő is engem(még mielőtt belémkötnétek emiatt a kijelentés miatt, persze tudom hogy ez nem jelent sokat, mert nem a való életben ismerjük egymást, csak virtuálisan). Megadta a Skype nevét. Se neki, se nekem se webkamera, se mikrofon, így csak chatelni tudtunk, de azt elég sokat. Aztán egyik nap kérdezett tőlem valamit, én pedig azt mondtam hogy megírom a házidogámat, aztán utána válaszolok a kérdésére. Azt írta erre hogy "ok :)". Megírtam a dogát, és válaszoltam is neki egyből, de már nem volt fenn Skype-on, és már több mint egy hete nincs is fönn. Az biztos hogy nem tiltott le, mert akkor törlődött volna a partnerlistámról is... És az is biztos hogy nem azért nem ír vissza, mert nem akar, hanem mert nincs fent, mert mikor elkezdem hívni (Skypeon; csak tesztként hogy fönn van-e), akkor még csak ki se csöng, márpedig ha fent lenne, akkor kicsöngene. Lehet hogy kicsit hü*eségnek tűnik a kérdés, de nem tudom hogy ilyenkor mi lehet... Szerintetek? Azt légyszi ne mondogassátok hogy "online nem lehet normálisan ismerkedni" meg ilyenek... Az ember a saját kárán tanul. Szóval kb. ilyenkor mi lehet vele, Ti mire gondolnátok?
2014. máj. 14. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha pozitívan állsz hozzá, akkor elképzelhető, hogy nincs most ideje, mert tanulnia kell/elutazott/beteg lett/balesetet szenvedett, esetleg az is lehet, hogy baj van az internetükkel... Játszani sem játszik egy hete?

Ha negatívan állsz hozzá, akkor lehet, hogy ő nem is volt igazi, hanem pl. valaki megjátszotta magát.

2014. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra hogy nem egy 16 éves lány, hanem vki szórakozott veled, majd ráunt a szórakozásra. Egy skype fiók fél perc. Gondolom már el is felejtette.
2014. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem is játszik... Nem szórakozott velem, az biztos(legalábbis gondolom). Egy fiúnak nincsenek ilyen gondolatai, mint amik neki voltak. Olyan hogy is mondjam... cuki volt :). Mesélt magáról is, nem hazudott az biztos. Egyszer próbált meg füllenteni(nem súlyosat), de azt is kiszúrtam, észre lehetett venni. Skypeon hívott egyszer, majd megosztotta a képernyőjét és mutatott valamit, akkor láttam hogy van több ismerőse is, szóval a Skype fiók szerintem nem volt átverés.
2014. máj. 14. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen még 2008 -ban, 1-2 hétig nem volt fent, igaz xfire -en, aztán feljött és hónapokig beszélgettünk meg játszottunk, de már nem tudom mi volt az ok, majdnem 6 éve volt... Bár én sem értettem, hogy hol a f@ szomba van már, meg mi van stb. Aztán egyik nap feljött és ennyi :D
2014. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem 16 éves lány volt, csak annak adta ki magát. Megunta a játékot és lelépett. Van ilyen.
2014. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ!


Végre jönnek tőle az életjelek. :) Az okot nem tudom (legalábbis még nem).


Dettó #4-es az eset, csak ez Skype-on. :D

2014. máj. 14. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!