Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan ember, akinek...

Van itt olyan ember, akinek nincs olyan barátja, akivel mindent megoszthat korlátlanul? 14/l

Figyelt kérdés

Olyat keresek, akivel bármit meg lehet beszélni engem érdekel amit mások mondanak és próbálok segíteni ha baj van. Mindenből tanul az ember. Barátságot szeretnék, nem egyéb kapcsolatot.

EZT HANGSÚLYOZOM


2014. máj. 15. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan ember van aki hasonló szituban van ez tuti biztos.
2014. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Van. Nincs barátom, soha nem is volt. Évek alatt megtanultam magam megoldani a problémáimat.
2014. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az asszonykám a hiperspanom jópár éve. Nem társfüggés meg ilyesmi, hanem ilyen jó fej, okos és megbízható. Elvileg ez lenne a nullszint, csak sajnos mindenütt betegek lófrálnak.
2014. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jelen :)
2014. máj. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak a nővéremmel tudok tényleg MINDENT megbeszélni. De jó nekem így, ő jobban is megért. A problémáimat amúgy is jobban szeretem egyedül megoldani.
2014. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Látom irtátok páran h egyedül is megoldjátok. Énis megtudom, de van mikor nem... rengeteg dolgot megoldottam egyedül és ohh, mennyit fogok. Remélem értitek
2014. máj. 16. 15:39
 7/7 anonim válasza:
Hát igazából, nekem volt. Csak az utóbbi egy évben megváltozott, és már nem vagyunk olyan jóban. Ha gondolod írhatsz! 14/L
2014. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!