Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk! Ha egy barátnőtök,...

Fiúk! Ha egy barátnőtök, akivel amúgy nem álltok szexuális kapcsolatban, megkérne titeket hogy masszírozzátok meg a hasát, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Fiúk! Ha egy barátnőtök, akivel amúgy nem álltok szexuális kapcsolatban, megkérne titeket hogy masszírozzátok meg a hasát, (de csak azt) mit tennétek?

2014. máj. 16. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
megmasszíroznám, mi köze van ennek a szexuális kapcsolathoz?
2014. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én is masszíroznám. ha fiú lenne akkor, ha lány, akkor is
2014. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eszembe sem lenne, hisz egy k*cs*g vagyok...
2014. máj. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

egyetemen volt ilyen, hogy a csoporttársam(nő) azt kérte, hogy nem masszíroznám-e meg, a hátát?

átmentem hozzá délután, levetkőzött, egy kis topra és a hasára feküdt.

finoman elkezdtem masszírozni, majd nem tudom hogy mi mit követett, de egy idő után az kérte hogy egy picit ott is, meg ott is, a végén lekerült róla a felső majd a nadrágja is, utána már nem volt megállás, elintéztük egymást, hogy legalább egy 15 percig csak úgy feküdtünk egymás mellett és szuszogtunk.

szóval lehet ilyen masszírozás lesz!

de azért ne ronts ajtóstul a házba!

2014. máj. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmasszíroznám, de igen óvatosan, mert értek a masszázshoz, és tudom, hogy nem a has az ideális terep hozzá, károkat is lehet okozni vele. Inkább rábeszélném egy másik testrészre, ahol jobban kamatoztathatom a tudásomat.
2014. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer velem is volt ilyen, relative jó barát csajszi kérte, hogy maszírozzam picit, igazából kicsit én is elbizonytalanodtam, hogy bírni fogom-e, de aztán rábólintottam, aztán végül a csajszi volt az aki krte, hogy picit feljebb is, picit lejjebb is... na innentől hamar átlényegült a dolog. :)
2014. máj. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 akosakiraly ***** válasza:
Minek maszírozzam a hasát. Még a végén vagy összefossa, vagy összehányja magát. Amúgy nem kell ezeket nagy dobra verni. De poénból tuti letapiznám.
2014. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmennék új zoknit venni.
2014. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!