Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldhatnám meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldhatnám meg ezt a helyzetet? Vlt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a barátommal. Mielőtt Ő nem volt, nagyon magányos voltam, mindig vágytam egy fiú szeretetére. Addig iskolában az időt mindig a legjobb barátnőimmel töltöttem, rengeteget nevetgéltünk, szórakoztunk, nekik, és az osztályomnak éltem(ez egy nagyon különleges osztály).Utána lett a barátom. NAgyon szeretem, egész nap rá gondolok. Egy iskolába járunk, suli után nem tudunk találkozni, és kb hétvégenként is ritkán.(eddig csak kétszer voltam náluk). Iskolában igénylem, hogy minden szünetbe vele legyek. Ha nincs velem megbolondulok, és szomorú leszek. Megfojtani pedig nem szeretném, mert szabadnak" is kell lennie, de Ő is ugyanúgy igényli, hogy ott legyek.

VISZONT: mivel minden szünetbe bele vagyok, a barátnőimet elhanyagolom...Ma is a legjobb barátnőm szomorú volt. Elmondta mi a baja, én próbáltam figyelni, de nehezen tudtam, mert az járt a fejemben, hogy mikor mehetek a barátomhoz(tudtam, hogy ott vár engem). Mindig ez van. Ha egy szünetet nem vagyok a barátommal, mikor lehetnék, akkor nem tudok semmi másra se figyelni.

Lassan már tanulni se tudok. Ha Ő nem ér rá akkor viszont kitudok kapcsolódni.

Ez így nem jó, de mégis szükségem van rá, úgy érzem, szerelmes vagyok. Most hogyan tudnám ezt megoldani?

Amit még kihagytam, hogy én többször vágyom arra, hogy kettesben legyünk, de sajna ez nem oldható meg, és iskolában is már szó szerint vágyódom utána.

Hiányzik a szabadságérzet, de nem nélküle, mert nem bírom ki ha nincs velem.


2012. febr. 3. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
ilyen a szerelem. találkozzatok suli után. aranyközépút!!!!!! barátok és szerelem között.
2012. febr. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez lenne a legjobb, de nem tudunk:(

Én kitűnő vagyok immár 11 éve, és 4 órát tanulok körülbelül. Az órarendünk is más, sose végzünk egyszerre,

Neki meg haza kell érnie. Pedig én is ezt tartanám a legjobb megoldásnak.

2012. febr. 3. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell túlzásba vinni a találkozást, szerintem meg lesztek így is. A barátommal mégcsak nem is egy iskolába járunk, és jobbik esetben vagy 2x látom egy héten. Nagyon szeretem, legszívesebben mindig vele lennék, de tudom, nincs mit csinálni, inkább minden adandó alkalmat kihasználunk.
2012. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!