Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 14 éves lánynak ugye nem való...

14 éves lánynak ugye nem való a modellkedés? Vagy bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
14 éves lány ismerősömet leszólították a plázában egy boltban, hogy van-e kedve modellnek lenni és azonnal ott lefényképeznék. Nemet mondott (ha'l isten), viszont utánna felpattant egy szikra, hogy már pedig ő modell lesz, és most különféle ügynökségekhez akar jelentkezni. Nem mondom hogy csúnya vagy akármi, de szerintem egy 14 éves lánynak egyáltalán nem való a modellkedés. Eléggé összevesztünk ez miatt, mert megmondtam őszintén a véleményemet, illetve azt is hogy ennek van nem is kevés kockázata, nem lehet tudni hol jelennek meg a képek, főleg ha valami szutyok modell castingra jelentkezik.. Szerintetek is bennem van a hiba?
2014. máj. 18. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem a hiba benned van. Megfelelő kontrollal miért ne lehetne modell?
2014. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
9%
A legtöbb ma neves modell ennyi idősen kezdett modellkedni! Nem lehet, hogy téged inkább az zavar, hogy nem téged szólítottak le?:)
2014. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Normális modellkedéssel nincs semmi baj, ha szeretné csinálni, és nem hülyül meg tőle (anorexia, stb.).

Nyugodtan jelentkezzen a rendes ügynökségekhez - úgyis 99% amúgy, hogy sosem fogják hívni, hiszen ezren és ezren vannak ilyeneknél regisztrálva -, semmi baja nem lesz tőle.


De az jó, hogy a plázában nem ment ebbe bele. Azok átverések, fizetős suliba invitálják utána őket.

2014. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló!

Nem, erről szó sincs. Mellesleg én srác vagyok, és ez bizony eggyáltalán nem az én területem. Csupán féltem, és szeretném megóvni egy csalódástól ;)

2014. máj. 18. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de az igazság az, hogy idősebben nem tudja elkezdeni. Manapság már ebben a korban kiválasztják őket.
2014. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20 évesen már sokan kiöregednek a modellszakmában...
2014. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, megfelelő kontrollal abszolút való.Sok fiatal lánynak aki ennyi idősen komolyabban,intenzívebben is modellkedik, például gyűjtik a szülei a keresett pénzét,amit általában idősebb korában kap meg.

Mellesleg a modellkedés összefüggésben van a színészkedéssel,így hát kamatoztathatja a tehetséget,ami fiatalkorban nagyon előnyös.


A szülő és gyerek közös felelőssége hogy szerényen kezeljék a témát,hiszen ez épp olyan mintha valaki hangszeren játszana,vagy sportolna amikkel szintén lehetőség nyílik pénzt keresni és utazni.A tehetség,hobbi és munka ötvözetének egyik kivitelezése.

2014. máj. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!