Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm miatt...

A legjobb barátnőm miatt olyan emberekkel vagyok akiket nem szeretek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy osztályba járok vele és először csak mi voltunk, meg még egy lány, és egyszer csak azt vettemészre hogy vagy tízen vagyunk. Nem szeretem őket, de amikpr a barátnőmnek ezt megemlítem mindíg felháborodik. Szerintetek mit csináljak? Előre is Köszönöm Szépen! :)

2014. máj. 19. 16:37
 1/2 anonim válasza:
mondd meg a barátnődnek szépen, gyengéden, hogy ne hangozzon olyan flegmán, hogy te nem érzed magad jól a többiekkel, és nem szeretsz velük lógni, mondd meg neki h te nagyon bírod őt meg minden, csak a többieket nem. ha tényleg olyan jó barátnő, biztosan megérti majd - ha nem rögtön, hát kis idővel.
2014. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Az a baj, hogy mondtam neki és tudja is, hogy nagyon sokat sírok miatta.
2014. máj. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!