Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Intoleráns vagyok, mit tegyek?

Intoleráns vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Baráti körömben, csak nekem van szakmám.2is. Senki másnak. Se munkájuk,hazaadniuk se kell. A seggük ki van nyalva.22 èves vagyok 2 ève hazaadok 40 et.csak nekem van aùtòm,jogsim,mindenkinek èn vagyok a "sofőrje".folyton okoskodnak ès bebizonyosodnak,hogy nincs igazuk.rettenetesen irigy vagyok( be is vallottam )hogy nekik a szerelmi gondjaik a legnagyobbak..közben anyám hülye,apám vak.barátnőm meg a munka miatt is stresszes vagyok... Mostanság Minden kis szaron rettenetesen tudok reagálni... Leugatom azt is , akit règòta ismerek , tudom,hogy agyhalott ès nem szándèkosan sèrt meg,mègis mindenkit elküldök a bús fenèbe.higyan tudnèk több türelmet tanusìtani,semmit tevő,parazitákkal szemben?

#munka #ingyenèlő #okoskodnak
2014. máj. 21. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
De nagyra vagy magaddal... Egy pszichológus rád férne.
2014. máj. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Valami sggfej szerint ti vagytok a csúcs" .....
2014. máj. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne barátkozz "parazitákkal" keress sznob embereket velük jól elleszel
2014. máj. 21. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hehe, az előző válaszán jót nevettem! :D

De sznobbokhoz nem elég két szakma. :D


Kérdező: fordulj pszichológushoz! Mielőtt elszállnál teljesen magadtól! :D :P

2014. máj. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen szakmáid vannak? mennyit keresel?
2014. máj. 21. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Semmit szarni rajuk!! Az a best ha megmondod a frankot es nem segget nyalsz.Csinald ahogy eddig.
2014. máj. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!