Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan írnátok/köszönnétek rá...

Hogyan írnátok/köszönnétek rá egy olyan barátotokra akivel 1 hónapja nem beszéltetek egy veszekedés miatt?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy mint eddig bármikor, de ügyelnék a helyedben arra, hogy az első 3 mondatomban benne legyen: még mindig haragszol?:D


Ha nagyon szemét voltál akkor meg az első mondatban benne legyen a bocsánatkérésed.De csak akkor ha szívből teszed.

2014. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! (Esetleg Csá!)
2014. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy ki a hibás a veszekedés miatt, ha te akkor bocsánatkéréssel kezdd, de én inkább személyesen békülnék, mert tudod a szó elszáll, az írás megmarad.
2014. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ugye szerinte "mindig magammal beszélgetek", tehát nem tudott mit mondani/írni azokra amiket én mondtam... és utána én mondtam neki hogy ez nem csak az én hibám, mert mikor megkérdezem hogy "mit csináltál tegnap?" (vagy valami ilyesmit) arra se képes visszaírni.. személyesen talán valamivel könnyebb, dehát azért egy "szia"-ra szerintem nem olyan nehéz mit mondani. bezzeg régen hajnalig beszélgettünk.:D
2014. máj. 22. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Helló.
2014. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!