Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kezdjek a...

Szerintetek mit kezdjek a barátnőmmel? (többi lent )

Figyelt kérdés
Kiskorunk óta legjobb barátnők vagyunk és tényleg a lehető legtöbb dolgot együtt csináltuk. Természetesen nekünk is voltak mély pontjaink, mikor egymás szemét tudtuk volna kikaparni, de mindig kilábaltunk belőle. Most lettünk ebben a évben kilencedikesek és mind a ketten ugyan abba az osztályba jelentkeztünk, mondván "mekkora nagy buli lesz majd közösen szenvedni itt is". Viszont teljesen eltávolodtunk egymástól, én csöndesebb lettem, ő parancsolgatósabb. Néha tényleg olyan érzésem van, hogy csak akkor vagyok jó neki mikor nincsenek az aktuális-új legjobb barátnői a közelben. Mostanában lesz a születésnapja. Lényeg, hogy ma elmaradt az egyik óránk és ő az egyik barátnőjét félrehívta, hogy beszélgessenek. Szóba került a születésnapja is, hogy kiket hív meg és az én nevemet még csak meg sem említette, pedig olyan emberek nevét is mondta, akiket úgy tudtam nem is szívlel annyira(amúgy a hallótávolságon belül ültem, csak úgy tettem, mintha annyira lefoglalna a telefonos játék). Nem tudom, hogy érdemes-e beszélnem még a fejével vagy legyek én is vele ugyanolyan passzív mint ő velem ?

2014. máj. 8. 16:52
 1/8 anonim válasza:
Sztem ha már nem foglalkozik veled, akkor hagyd rá és keress másik barátnőt. Én is kb így voltam, de már nem érdekel! nincs bnő
2014. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszer próbálj meg beszélgetni vele ezekről (nyílj meg), rágjátok át, hátha. Ha ez nem megy, és látod, hogy semmi értelme, akkor inkább keress más barátokat. :)

14/L

2014. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy barátság akkor barátság ha önazonos tudsz mellette maradni,vagyis saját magad,és nem kell megfelelni más elvárásainak.Egy parancsolgatós embernek a csöndes megfelel de csak arra,hogy valakin kiélje az uralkodó ösztöneit.Ha nem hiv meg a szülinapjára az már önmagában mindent elárul,nem tart igazán a barátnőjének,hisz akit szeretek azzal megpróbálok minnél több időt együttölteni.Mivel nincs meg a kellő barátni szeretet az együttöltött időre sincs igény.Ahogyan magad is mondtad,eltávolodtatok,valószinüleg mindketten megváltoztatok,egyiktek ilyen másiktok másik irányba.Nem kell egy barátságot erőltetni.Fájdalmas dolog a barátságról való lemondás de sokszor jobb mint évekig szenvedni benne.Keress új,hasonló barátokat,akik értékrendje hasonlit a tiédre,akiknek el tudod mesélni a gondolataidat,akik igényt tartanak a társaságodra akár a szülinapjukon is.
2014. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a legjobb haverommal, együtt mentünk középiskolába, azt hittem jó lesz, aztán sz@rt a fejemre, de én ott is hagytam a k*cs*göt egy idő után, mikor már menthetetlen volt a dolog, azóta meg mintha alig ismernénk egymást... Az ilyennel nem lehet mit csinálni, csak egy kamubarát időben ott kell hagyni, mielőtt nagyon lehúzná az embert.
2014. máj. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne alazkodj meg. Nincs ezen mit atbeszelni! Ha akarna, kozeledne feled.


Keress mas baratot, bar oszinten szolva meg barat nelkul is jobb mintha utana loholnal.. (azt kerlek ne tedd)

2014. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
fájdalmas egy kicsit ezeket hallani, de attól még köszönöm a válaszokat .
2014. máj. 8. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem hív meg a születésnapjára, akkor ne is köszöntsd fel. Ha nem reagál erre sem, akkor ne foglalkozz vele többet.

Ha ő nem foglalkozik veled, te ne menj utána, mert az tényleg megalázó, ahogy írták előttem.


Előfordulhat, hogy kell majd neki valami, és majd azért keres. Akkor pedig hajtsd el. Utálom az ilyen embereket.

2014. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 orchidea3 válasza:
szerintem ültesd le és próbáld ezt megdumálni vele,és ha már arcán is látod,h nem érdekli, akkor nincs miről neszélni! ne szenvedj mellette!nincs értelme!
2014. máj. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!