Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm abból...

A legjobb barátnőm abból táplálkozik hogy elnyom engem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a legjobb barátnőmmel 10 éve ismerjük egymást. Általános iskolában osztálytársak voltunk. Ő volt az első igazi barátom, ezért nem tudom otthagyni, és mindig megsajnálom. Ez alatt a 10 év alatt mindig elvette a barátaimat, kihasznált engem, és a lelki szemetesládája volam. Mindenben segítettem neki, mert nagyon megszerettem. Többször otthagyott másokért, de a szeméyisége miatt nem tűrik meg sokáig sehol. Ilyenkor mindig visszajött hogy de mi legjobb baráok vagyunk.. pedig előtte nem is beszélünk fél évig. Mindig bánt, és elnyom engem, ezt tudom. 2 éve külön osztályba kerültünk, és mostanra már nagyon jól érzem magam nélküle, persze mindig meghallgatom őt, és sokat vagyok vele, de jó hogy külön iskolába járunk. Ő már kétszer váltott osztályt, és most is drogozik, és több fiúval van egyszerre, lop otthonról, és még sok más, de most nem írom le az egész törénetet. Az a lényeg, hogy összevesztünk nemrég, de most visszapuncslta magát hozzám, aztán közölte hogy át akar jönni az osztályomba. Nagyon félek hogy elveszi az összes barátom, és megszégyenít ahogy eddig tette. Mit csináljak, kérlek segítsetek!

2014. máj. 22. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, kérd kívülálló véleményét, aki ismer titeket, meg a barátnőd, hogy megerősítsen az igazadban.

Nekem is van egy "barátom" de szerencsére elköltöztem már egy ideje jó messzire, próbálna még hívogatni, egyszerűen lerázhatatlan. Már számot változtattam, face-n letiltottam, de így is van, hogy csak úgy beállít néha...

2014. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt egy baráti társaságunk, és egy másik barátnőm otthagyta mert ugyanezt csinálta vele tavaly.
2014. máj. 22. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ő így érzi jól magát,így érzi magát valakinek.Nekem is volt ilyen "barátságom",nem is egy.Most,18 évesen döntöttem úgy,hogy egyetlen egy legjobb barátnőt tartok meg magamnak,meg még egy beszélgetőtársat,és akik elnyomtak,azokat töröltem az életemből,minden elérhetőséget megszakítottam velük,és már nem is hiányoznak.Nélkülük sem sokkal jobb az életem,de mivel velük nem éreztem magam jól,ezért nélkülük mégiscsak jobb egy fokkal!


Ma hallottam egy érdekes beszélgetést,ami 2 fiú között zajlódott le.Ezek a fiúk most lehettek olyan 15 évesek.Az volt a lényeg,hogy a normális fiú mindig mondott valamit(számítógépekről,motorokról beszélgettek),és a másik fiú állandóan próbált valami "jobbat" mondani,hogy a normális fiú rosszul érezze magát,és ez a hülye ez meg ettől érezte magát jól.Volt,hogy ki is nevette a normális fiút,és ez a normális fiú sokszor inkább hallgatott,sőt,vissza se mert szólni.


Nem ajánlom,hogy egy drogossal kikezdj,de azt sem ajánlom,hogy hallgass.Igen is,védd magad valamilyen formában.Szakítsd meg ezzel a "barátnőddel" a kapcsolatot minden szó nélkül.

Én sem szóltam,hogy na most akkor többet nem akarok xy-vel beszélgetni.Fogtam magam,fészbukról töröltem,a suliba meg úgysem találkozunk már.(lebukott,másik osztályba került,és így másik emeletre került,eggyel feljebb,mint én).


Szóval nem kell szólni.Ha valakivel ŐSZINTE baráti kapcsolatod van,akkor AZT NEM FOGJA TUDNI ELSZEDNI TŐLED.

Ha nem lesz ilyen baráti kapcsolatod(nem ámítalak,előfordulhat ilyen),AKKOR IS LESZ EGYPÁR KÜLSŐS,AKIVEL tudsz beszélgetni!!!


Szurkolok neked!Add önmagad,ne alázkodj meg senkinek!

2014. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyet nem legjobb barátnőnek szokták hívni.
2014. máj. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!