Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A szobatársam a koliból...

A szobatársam a koliból látta, hogy egy csaj miatt elsírtam magam. Szégyellem magam, most ugye gyengének mutatkoztam, csökkentem a szemében? Nem akarom hogy elmondja másoknak.

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
kölykök ezért cikizhetik egymást ... te meg tudd, hogy a férfi nem attól férfi, hogy sosem sír
2014. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha az övében csökkentél is... hát szrd le. Én nem gúnyolnálak ezért, mert biztosan okod volt, amiért sírj - szerelmi bánat pl. elég nyomós érv.


A barátom is egyszer majdnem elsírta magát. Nagyon sokat fogytam, csontsoványra (régen anorexiás voltam, ami néha vissza-visszajár, pl. streszhelyzetben nem eszek). Láttam rajta, hogy baj van, rákérdeztem, "nem, nem semmi", de addig nem engedtem, míg ki nem húztam belőle. Mondta, hogy nagyon aggódik értem, és próbáljak meg többet enni - ekkor már a kanapén ültünk, szorított magához aztán láttam, hogy könnyes a szeme.

Meg még egyszer munkahelyi stressz miatt, félt, hogy elbocsátják.


Aki meg emiatt kigúnyol, az elmehet zabot hegyezni. Egy férfi nem attól férfi, hogy rideg, épp ellenkezőleg, ha ki meri fejezni az érzelmeit, bármik is azok.

2014. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, te fiú vagy? Nem mondott semmit, csak attól félek elmondja másoknak. Nem úgy ismernek az egyetemen, mint aki sír, főleg lány miatt! Megkérjem,hogy ne mondja el senkinek?
2014. máj. 23. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 meg ne kérd, mert attól leszel gyenge ... vállald fel magad akkor is, ha sírsz (1-es voltam)
2014. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igazad van kedves Válaszoló! A lány nem tudhatja meg... Szégyellem az egészet! :( kétszer is megtörtént!
2014. máj. 23. 16:42
 6/6 anonim válasza:
Egyet értek a 2-sel
2015. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!