Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek melyik? És ha az...

Szerintetek melyik? És ha az is lennék az gáz lenne? Többi lent.

Figyelt kérdés

N/15 vagyok és mostanában elkezdett érdekelni a téma, hogy én most hetero vagy biszex lennék.

Jártam már pasikkal és a leghosszabb is kapcsolat 8 hónap volt,de mostanában nem is akarok tőlük semmit.

Néha meg amikor filmet nézzek és csók jelenet van, arra figyelek fel, hogy megakarom én is csókolni de nem a pasit hanem a csajt. Úgy élesben még nem voltam lányokkal, de mostanában sokat gondolok ilyenre. Osztálytársak meg barátok iránt nem érzek úgy ahogy. Van még pár egyéb....

Szerintetek melyik? És gáz ha biszex lennék?



2014. febr. 24. 18:19
 1/4 anonim válasza:
58%
Szerintem nem leszek biszex, ha pedig mégis az leszel, akkor csak a primitív degenerált idióta emberek fognak elítélni téged, de az ő véleményük ne érdekeljen téged
2014. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
A te korodban teljesen természetes, hogy kíváncsi vagy. Szerintem ez nem több puszta kíváncsiságnál, de ha mégis biszex lennél, akkor az majd később úgyis alakul. Amúgy meg kinek mi a gáz... szerintem nem gáz, bár én nem vagyok az, más szerint meg gáz. Ha az is vagy, ne azzal foglalkozz, hogy mások mit mondanak rólad, hanem hogy te boldog légy, és ha te egy lány mellett leszel boldog, akkor mellette.
2014. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Dehogy lenne gáz. ;-)

Mindenesetre van benned némi biszex hajlam.

2014. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
én legjobb tudomásom szerint nem vagyok biszex..de smároltam már csajjal buliban és nem bántam meg(élveztem is)..néha jó "kirúgni a hámból" és kipróbálni uj dolgokat:DD 16/l
2014. márc. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!