Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rájöttem, hogy a hátam mögött...

Rájöttem, hogy a hátam mögött kavarják a sz. Rt. Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés
Privátban kifejtem aki válaszolna.

2014. máj. 25. 12:57
 1/7 anonim válasza:
ne foglalkoz vele ;) en is mindig le sz*rom az ilyen kavarosokat.. :))
2014. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen ismerőseim. Ne foglalkozz velük,tényleg. Ha van igaz barátod,ő úgysem fogja elhinni a rosszat. Persze átérzem a helyzeted, tudom,hogy szörnyen esik,ha hülyeségeket mondanak rólad,főleg,ha semmi igazság alapja sincs. De mindig arra jutottam,hogy nem foglalkoztam velük. ha beszólsz,még inkább pletykálkodnak. De ha csendben maradsz, nem szólsz hozzájuk, ők sem tudnak rólad meg több mindent, és látják az emberek,hogy soha nem állsz szóba velük,mégis egy csomó mindent "tudnak", akkor gyanús lesz másoknak is. de ezzel sem kéne törődni,hogy mások mit gondolnak rólad, csak az a lényeg,hogy a barátaidnak,szeretteidnek mi a véleménye. :)
2014. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem kell leereszkedni a szintjükre,ez a titok.Sem szóba állni nem kell velük,sem adni a véleményükre.Ha nekik ez az egyetlen örömük,akkor tegyék,ha véded magad,akkor még inkább rád szállnak,ha kiosztod őket,akkor szintén,mert látják rajtad,hogy bánt a dolog.Hagyd őket a fenébe,több vagy annál,mint hogy aljas pletykákkal foglalkozz.A keverés csak őket minősíti.
2014. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hogy mióta van ez a rövidítés, hogy sz. R? Ezt egy csomó helyen látom. Mi ennek az értelme?
2014. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a Firefox helyesírás javítójának köszönhető, mert én se így írtam eredetileg... Remélem gazdagodtál ezzel a hasznos infóval:D
2014. máj. 25. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. :) Már teljes életet tudok élni. :D
2014. máj. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
;D
2014. máj. 26. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!