Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy osztálytársam akivel...

Van egy osztálytársam akivel még 2 -ban jártunk. Kicsik voltunk, azt se tudtok mit jelent. Aztan 'szakítottunk' mert akkor rájöttem ez nem szerelem:D és így történt minden. Többi lent. Micsináljak?

Figyelt kérdés
Rá 2évre nagyon jóba lettünk sokszor beszèltünk és féltem ami újra bekövetkezik..ő megint járni akart velem,de én azt akartam hogy baràtok legyünk. ezt nem fogadta el és elkezdet piszkálni..nagyon csunya szavakkal.az iskolában állandoan nekem jött,kiröhögött stb. de én nemtudtam elkerülni hisz osztálytársam. már olyan szintn bántott hogy sírva aludtam el minden nap.Ez megtörtént 2x mert a végén persze én addig kértem bocsánatot (ki tujda miért) hogy újra barátok letünk.Jóba vagyok vele,és mindig neki adok igatat nehogy össze vesszünk és ő majd tönkre tesz.Micsináljak?!

2013. júl. 15. 22:45
 1/1 miau99 ***** válasza:
Ez most azt akarja jelenteni, hogy általános iskolába 2-osan ,,jártatok"? Ez elég aranyos, de ahogy kivettem a szavaidból 4.-es korotokban akar veled újra járni, de még ti akkor is nagyon kicsik vagytok.:) Az ember olyan 14-15 esetleg 13 éves kora körül kezd el ,,járni" valakivel.:D Szerintem ne nagyon törődj vele, kerüld el, ezért ne legyél szomorú, hiszen ez csak egy gyerek szerelem. Most lehet, hogy számodra ez egy ilyen nagy dolog, de később majd csak jót fogsz rajta mosolyogni.:) Az ilyen kisfiúk álltalában így fejezik ki a szerelmet, biztos tetszel neki, és ennyi. Attól, hogy osztálytársak vagytok, nem kell barátoknak lennetek.
2013. júl. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!