Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogy oldjuk meg?...

Szerintetek hogy oldjuk meg? (Ottalvás)

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy másik varosban elo emberrel, nagyon joban lettunk, viszont a nálaalvást még tervezzuk, mivel szuleinek nem tudja, mit mondjon, hogy honnan ismer? Nem szerenté, ha szulei idegenként kezeljenek engem.

2014. máj. 26. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Odamész. Ha beengednek, ott "alszol".

A szülei addig idegenként fognak kezelni, míg nem ismernek meg.Talán először az "ottalvás" előtt meg kellene ismerkedned a szülőkkel.

2014. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

korotok? fiú-lány vagytok?

ezek nagyban befolyásolhatják a dolgot...

2014. máj. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
18 evesek vagyunk es fiúk. Egy éjszakáról lenne csak szó
2014. máj. 26. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátod elmondja a szüleinek még az ottalvás előtt jóval, hogy van egy ismerősöm, aki itt szeretne aludni. Megengeditek? Most vagy azt mondják, hogy nem, vagy hogy igen, vagy hogy előbb jó lenne megismerni.
2014. máj. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem ennyi idősen nem fognak szólni azért, ha valaki ott alszik nálad, főleg, ha fiúk vagytok...
2014. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!