Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék olyan...

Hogyan szerezhetnék olyan barátokat, akik mellett önmagam lehetek?

Figyelt kérdés

Túl fiatal vagyok. Az emberek a kor alapján ítélkeznek. A barátaim mondják mindig, hogy mennyivel érettebb vagyok a koromnál. Talán így van, mindenesetre a problémám az, hogy amiről én beszélgetni szeretnék, az elég széles körű, a pszichológiától kezdve a spontán hülyeségeken keresztül... mindenről. De gátolva érzem magam, mert a korosztályom (ismerettségi körömben) általában megáll a spontán hülyeségeknél. Nem tudok velük korlátlanul beszélni azokról, amik foglalkoztatnak engem. Az idősebb korosztály pedig előítéletes a korom miatt, amit persze megértek... Akivel sikerült igazán nagyon jól összebarátkoznom, már jó pár éve betöltötte a 18-at. De vele csak az interneten keresztül tudom tartani a kapcsolatot, és szeretnék olyan embereket megismerni, akikkel személyesen, szinte napi szinten tartani tudom a kapcsolatot.

Szeretném kikérni a véleményeteket ezzel kapcsolatban.

13L (gimnazista)



2014. máj. 27. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha érettebb lennél a korosztályodnál tudnád hogy hol keress beszélgetőtársat.
2014. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, te melyik sorban olvastad ezt, mert én ilyet nem állítottam. Csupán azt akartam kifejezni, hogy néha "sok" vagyok ilyen szempontból a barátaimnak, vagyis nem tudnak mit reagálni, talán még nem is foglalkoztatja őket az adott téma.

Igen, fiatal vagyok. Említettem már. Emiatt sokféle téren tapasztalatlan is. De az eddigi tapasztalataim alapján én nem vonnék párhuzamot a kettő között. Sok felnőtt, intelligens ember küzd ezzel a problémaval, szerintem elfogadható, hogyha én 13 évesen szintúgy ilyen problémaval találkoztam, amit egyedül nehézkesen tudok megoldani...

2014. máj. 27. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor beszélgessünk mi, az első voltam.
2014. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekel, de szerintem egy átlagos tini vagy.
2014. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Egy ideig én is ilyen problémával dacoltam, hogy nincs nagyon kivel beszélgetnem, mert a többiek nem értenek meg, s engem más, érettebb témák foglalkoztatnak.. Mára már beletörődöm és rájöttem, hogy egyedül lenni sokkal jobb, gondolkozni, elmélkedni..

Engem is nagyon érdekel a pszichológia, sőt arrafelé is készülök tanulmányilag :)

Ha gondolod írhatsz privátot szívesen beszélgetek veled olyan témákról amikről szeretnél :)

16/L

2014. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!