Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen barát az...

Szerintetek milyen barát az ilyen?

Figyelt kérdés
Ma történelem dolgozatot írtunk.Mondta a barátnőm (aki a padtársam),hogy segítsek neki mert ő nem tanult.Igazából nem is a legjobb tanuló, ígyhát mindíg én segítek neki. Én pedig azt mondtam neki hogy most nem segítek. Nem azért tanulok kb4 órát hogy neki erőfeszítések nélkül is 5-ös legyen a dolgozata. Elkezdett ölelgetni, meg hogy mennyire szeret stb... Amikor megkaptuk a dolgozatokat akkor én csak azzal foglalkoztam hogy mindennel végezzek. Aztán mivel láttam, hogy még nem sok mindent írt, ezért csak-csak megsajnáltam és pár dolgot segítettem neki, nehogy 1-est kapjon. Kicsengetés után elővette a 3tábla csokiját és mindenkit végigkínált.....CSAK ENGEM NEM! Utána már nem ölelgetett meg semmi, ment a többiekkel, hozzám se nagyon szólt. Nap végére valahogy előjött a téma és közölte hogy nekem azért nem adott mert nem segítettem neki eleget!! Bezzeg aki semmit nem segített neki annak adott. Akkor én meg szenvedjek meg neki 1 kocka csokiért?? Akkor inkább már nem is kell a csokija!

2014. máj. 28. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szard le. Jobb ha minél előbb felismered az olyan embert aki csak kiakar használni. Ha meg legközelebb is elkezd ölelgetni akkor állítsd le vagy keress egy másik padtársat.

Általánosban volt utoljára, hogy olyannak segítettem akitől nem várhattam még egy mosolyt se cserébe azóta az ilyenek nem érdekelnek

2014. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felszínes liba a barátnőd, semmi több.
2014. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!