Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megkeressem a régi legjobb...

Megkeressem a régi legjobb barátom vagy engedjem el végleg?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom volt, 6 éve ismertem meg őt. Előtte jöttem össze a jelenlegi párommal,de ők nem nagyon ismerték egymást, sőt nem igazán örült a párom a barátomnak, de ő sem.

Nagyon sokat beszélgettem a barátommal mert egy városban tanultunk/ dolgoztunk és nagyon szoros volt a viszony, ha baj volt segítettünk egymáson. De éreztem mindig h ez több mint hogy barátok vagyunk, mindig volt vmi a levegőben köztünk.

Két éve összevesztem a párommal és a persze kihez fordulhattam volna segítségért. Ebből aztán lett gond, mert lefeküdtünk és jó is volt ideig óráig, de rájöttem mekkora hiba volt, mert egy komoly kapcsolathoz nem illetünk össze plusz még a párom szerettem, a barátságunk meg tönkrement.

A párommal kibékültünk azóta össze is költöztünk viszont a barátommal megszakadt a viszony, próbáltunk fenntartani de nem ment.

Másfél éve nem beszéltünk, azóta neki is volt kapcsolata aminek vége lett fél év után.

Sűrűn gondolok rá,hiányzik, de úgy érzem szüksége lenne rám. Nem tudom megkeressem, vagy hagyjam annyiban a dolgot? Volt már valaki hasonló helyzetben?

26L



2014. máj. 28. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet hogy fájni fog,de inkább hagyd! Jobb lesz neki is meg neked is.

Tudod nem csak a saját kapcsolataid mérgezed meg egy pasi baráttal,hanem az ember kapcsolatait is megmérgezed.Hagyd élni,ha szüksége lenne rád úgy is megkeresne!De Te is tudod hogy ez nem egészséges.

Én nem tagadom hozzám is ragaszkodik pont egy 26 éves L akit titokban tartok,de nem akarom megbántani sem hogy húzzon már el a fenébe :) Na meg egy nő sem tolerálja ha a pasijának csaj "barátai" vannak.

Amúgy nem amiatt ment tönkre a barátságotok mert lefeküdtetek!

2014. máj. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bukor Peti ***** válasza:
Szerintem keresd meg, mert jól jön egy olyan barát akire lehet számítani.
2014. máj. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!