Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok kezdeni ilyen baráttal?

Mit tudok kezdeni ilyen baráttal?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok,és sosem voltam tele barátnőkkel.Viszont a volt munkahelyemen össze ismerkedtem egy lánnyal, akivel munkaidőbe lettünk jóba, de azóta már mindketten eljöttünk onnan. Tudom, hogy neki sincs egy barátnője, és nekem se,és próbáltam vele barátkozni, de túl anyáskodó.

Ki okosít, legyen bármiről szó. ( pl ha szeretnénk 1 év múlva gyereket, akkor kezdjük el most.... na nehogy már más döntse el mikor akarok teherbe esni ) Mindenhez ért, ő állat orvos, és agysebész is egyszerre, de mindenkit túl is szárnyal.Pl nekem fáj az egyik lábam, neki akkor mindkettő fáj. Ha vettem egy akciós pólót, akkor ő annál olcsóbbért vett ám ugyanilyet. Semmire nem tud rendesen úgy reagálni, hogy " Tényleg?..." és csak meghallgatja, mi történt velem, egyből bele szól, hogy igen, ő is járt már így, sőt, ő sokkal jobban vagy rosszabbul is járt mint én. Így alábhagy a lelkesedésem ha barátkozásról van szó. Múltkor sétáltunk, megállított egy lányt,hogy megsimogassa a kutyáját, erre észrevette hogy a kutyának kicsit csipás a szeme. Órákig fárasztotta a lányt, és már kb a betegséget is diagnosztizálta, sőt, gyógyszert is ajánlott neki. És ezt kb minden séta alkalmával előadja.


Tényleg szeretnénk a párommal jóba lenni vele, és a párjába, próbáltunk kitalálni programokat, de mindig itthon akarnak ülni.

Negyediken lakunk, tetőtéren, nagyon meleg van már most is, itt fent, de azért ők itt fent akarnak ülni.

Próbáltam már fagyizni elhívni őket, de nincs kedvük. Oké, lehet h ilyen maguknak valóak, nem tudom, csak kicsit fura. Kb sehova nem mozdulnak ki, és ami megint fura, hogy nem mennek haza. Oké, persze az ember azért hívja vendégségbe a barátait, hogy addig legyenek itt, amíg jól érzik magukat, de volt hogy 8ra jöttek, és hajnal 2kor, már mindenki itt ásítozott, nem tudtunk már miről beszélni, és még mindig maradtak...

ha vendégségbe vagyok, azért érzem azt a pontot, amikor már nem illik tovább maradni nem? ők meg kicsit úgy csinálják, mintha várnák, hogy mi küldjük el őket.

Már ezért is akarunk inkább a városba találkozni velük,mert akkor egyszer csak mi lelépünk, és nem hajnal 3ig ülnek itt, és főleg úgy, h már nincs is miről beszélnünk, csak van a néma csend. Egyik nap itt voltak a csaj folyamatosan ásítozott, hajnal 1 volt, bebújt a Mi ágyunkba, hogy ő már nagyon álmos.

Akkor miért nem mész haza aludni? nem is értem


Hogy lehetnék jóba velük , illetve hogy oldhatnám meg ezeket a gondokat?



2014. máj. 29. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kötelező vele barátkoznod.Ha ilyen fárasztóak,miért keresed a társaságukat?
2014. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért akarsz ilyen emberekkel ennyire kényszeresen barátkozni? Ne legyél már ilyen kétségbeesett......
2014. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy utálom őket,vagy utálok velük lenni,mert kedvelem őt is, és a párját is, egyszerűen ezeket a hülye szokásokat nem tudom hova tenni.
2014. máj. 29. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!