Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondoltok az olyan...

Ti mit gondoltok az olyan lányról, aki csak azért tetteti "sötétnek" magát, hogy menő legyen?

Figyelt kérdés
Egy pár évvel ezelőtt nagyon jóban voltunk és most nem lehet vele váltani egy értelmes mondatot sem. Mindenre a legegyszerűbbet válaszolja, de van, hogy nem érti a kérdést (állítólag) és olyankor felvesz egy furcsa arcot, majd röhög saját magán. Egyszerűen nem értem,h kitől látja ezt vagy honnan szedi, de nagyon szánalmasnak tartom.
2014. máj. 29. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sikeresen beilleszkedett a környezetébe.
2014. máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel. Az álcázás a túlélés egyik leghasznosabb módja. De azért mert feladta a saját törvényeit lehet hogy pár év múlva a tükörbe fog köpni. Sajnos gyakoribb eset mint gondolnád :-/
2014. máj. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Fish1 ***** válasza:
Valószínűleg a környezete befolyása alá került, valószínűleg önbizalomhiányos, ha nem meri saját magát vállalni és inkább álcákat vesz fel.
2014. máj. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát !
2014. máj. 30. 08:29
 5/13 anonim ***** válasza:
én még sosem találkoztam ilyennel személyesen, csak hallottam erről a "fajról"..
2014. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Ti mit gondoltok az olyan lányról, aki csak azért tetteti "sötétnek" magát, hogy menő legyen?"


Azt, hogy belül sötét.

2014. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a húgom ilyen, de ő mondjuk egy kicsit tényleg sötét. Nem tudom sírjak vagy nevessek-e, amikor nem tudom eldönteni, hogy csak produkálja magát, vagy tényleg ennyire elveszett.
2014. máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szeretethiányos,szüksége van segítségre h vissza térjen a régi életéhez
2014. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem , h onbizalom hianya van ,mert mindig nézegeti magát a tükörbe és amikor mondja neki valaki h szép erre az a válasza h - tudom ! - . Viszont akkora sebet hagyott bennem , hogy nem szólok neki arról h ne erőlködjön azon ami nem megy neki , mert hiába játssza el a " barbit " aki szép és magabiztos , mert nagyon átlátaszó és már többen is észrevették ezt nála . Azert ezt a helyzetet nem kívánom senkinek .
2014. máj. 30. 22:17
 10/13 Fish1 ***** válasza:

Az, hogy valakinek van önbizalma, vagy csak megjátssza ezt, az két nagyon különböző dolog. És mint írod, megjátssza a szépet és magabiztosat.

Azonkívül a nagyképűség és magabiztosság között is különbség van. :)

2014. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!