Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a filmekről, amikben a szerencsétlen srácból lesz menő fickó?

Figyelt kérdés

Egyszer beszélgettem itt a fórumon egy másik sráccal és szóba került a téma. Ő nem szereti ezeket a filmeket, én igen. Akkor gondoltam arra, hogy egyszer jó lenne önálló kérdésként is kiírni a témakört.



U.i.: Bár nem film, hanem videoklip, de hasonló üzenetet közvetít ez a klip is, ahol a megvert srácból lesz bokszbajnok és a hallássérült, vékonyka lányból balerina, vagyis vesztesekből győztesek.

http://www.youtube.com/watch?v=mk48xRzuNvA


2013. jan. 1. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki azzá válik amivé akar.
2013. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem ismerek ilyen filmeket.
2013. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez egy fasza klip, de az olyan filmekről az a véleményem, hogy egyik hétről a másikra nem lesz menő egy lúzerből
2013. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kittiii, bizonyos értelemben a karatekölyök is ilyen.

Plusz még régebben láttam az RTL-en is egy filmet, ahol szerencsétlen volt a srác, de kikupálódott. Ott pont az volt a probléma, hogy utána átesett a ló túlsó oldalára, de a végére rendbe jött. Sajnos annak nem jegyeztem meg a címét.

2013. jan. 1. 22:08
 5/5 A kérdező kommentje:
A karate kölyök esetében természetesen az eredeti 84-es változatra gondoltam, nem a mostani mesére Will Smith fiával.
2013. jan. 1. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!