Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Idén is jönnek az ünnepek,...

Idén is jönnek az ünnepek, nincs egyetlen barátom sem, nincs kihez mennem és nagyon egyedül érzem magam. Mit csináljak? 22/F

Figyelt kérdés
Hosszú távon lelkileg nagyon a padlóra tesz és néha úgy érzem hogy a gondolkodásom is kezd elködösülni. Mit tehetnék ez ellen?

2013. dec. 22. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezen a karácsonyon annyit agyalni meg lelkizni, hidd el!


Én is egyedül leszek az ünnepek alatt, nahát, engem aztán egyáltalán nem zavar. Vettem magamnak pár könyvet, amelyekre régóta vágytam, végre kipihenhetem magam az év végén, olvasok, nyelvet tanulok, jó filmeket nézek, sokat sétálok, ilyesmikkel eltöltöm az időt. Neked is valami hasonlót ajánlok! :)

2013. dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nincsenek barátaid? Egy 22 éves férfi teljesen egyedül van? Mi az oka? Családod?
2013. dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Hm en nem ajánlom h egyedul töltsd !! Egy embernek sem szabadna egyedul lenni az ünnepek alatt . Nincs semmilyen barát vagy távolabbi rokon akivel lehetnel ? :))

Amúgy kellemes ünnepeket kívánok .. Meg ha csak így is

2013. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
asd
2013. dec. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs egyetlen rokonod sem akihez mehetnél?:( Szüleid?
2013. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is így vagyok vele. 18 éves lány vagyok és most éppen rokonoknál vagyok. Barátaim viszont nincsenek, ezért nem is engedtek el soha szilveszterkor bulizni vagy bármi hasonló, ami nagyon rosszul esik és már nagyon elegem van belőle. :( Ha gondolod írj privit és beszélgethetünk :)
2013. dec. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem sincsenek barátaim. de lekötöm magam, már 4 könyvet kiolvastam, 1-2filmet megnéztem. sajnos nem is tudnék szerezni barátokat sem, mert valami betegségem van és nem megy. így minél jobban próbálom lekötni a gondolataimat, hogy még véletlenül se essek depresszióba. nálam ez a könyv olvasás nagyon bevált a depresszióra :) neked is kellene valamit találnod ami leköt
2013. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: Milyen betegséged van? Szociális fóbia?

18 éves lány: Neked miért nincsenek barátaid? Pesten laksz? Mi az érdeklődési köröd?

2013. dec. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Pest környékén. Nem tudom, valahogy nehezen alakítok ki szoros kapcsolatot az emberekkel, pedig próbálok nyitott és kedves lenni. Főként a nyelvtanulás, internet érdekel, néha verseket is írok.
2013. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!