Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lépjek túl? Vége ennek...

Hogyan lépjek túl? Vége ennek a barátságnak.

Figyelt kérdés
A "legjobb" barátnőmmel megváltozott a kapcsolatunk. Folyton csak sértegetett,megbántott,fájdalmat okozott,magamra hagyott a bajban....én mégis próbáltam helyre hozni a kapcsolatunkat de mindig én voltam a rossz. Nagyon kétszínű lett velem szemben....mindig számíthatott rám,ott voltam neki ha baj volt. Testvérként tekintettem rá. Rájöttem,hogy ennek rég vége és tovább kell lépnem....a kérdés: Hogyan? Tudnátok segíteni? Előre is köszönöm :)

2013. jún. 28. 20:21
1 2
 1/16 Bruce_Wayne ***** válasza:
100%
kölcsönösen barátként tekintetek/tekintettetek egymásra? Nem. Hasznos számodra ez a kapcsolat? Nem. Látod értelmét a folytatásnak? Nem. Mit kell sajnálni? Fejben dől el, keress új barátot helyette,biztos akad több is,nem ő volt az egyetlen akivel szóba áltál.Másrészről meg nem kell cimkéket aggatni hogy legjobb vagy második legjobb barátnő,barátok vannak és kész,egyikkel többet beszélsz,mélyebb témákban,másikkal kevesebbet, vagy épp ritkábban.Idővel megtanulod hogy az életben semmi nem örök,lesznek akiket el kell engedj,hogy aztán újakat fogadj be és így tovább...
2013. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Emberek ***** válasza:
100%

Jól írta az előttem válaszoló, hogy el kell engedni embereket. Lehet, hogy ő volt a legjobb barátod/barátnőd, de ha sérteget, oltogat, akkor hagyni kell a fenébe, és keresni másokat. Biztos találsz majd olyant akivel egy idő után megtalálod a közös hangot, és vele is el tudsz beszélgetni egyes témákról mélyebben, komolyabban.


Tippnek, tanácsnak azt tudom ajánlani, hogy vagy beszélj a fejével, vagy hagyd a fenébe, az ilyenek nem is igazi barátok. (az igazi barátok mindig melletted állnak, de semmi sem örök. Paradoxon, de érdemes elgondolkozni rajta :) )

2013. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hagyom az egészet. Nem első eset,hogy szenvedek miatta. Nehéz azt látni,hogy milyen jól elvan nélkülem.
2013. jún. 28. 21:30
 4/16 Bruce_Wayne ***** válasza:
100%
ebből is látszik hogy sajnos egyoldalú volt a barátságotok.Nehéz lesz de igyekezz vidám maradni mert lemaradsz a boldog pillanatokról,sok sok ember van a világon akikből meríthetsz,mígnem egy nap rájössz majd, hogy valójában semmit sem kell keresned másokban,mert minden amire szükséged lehet életed során, már eleve ott van...benned ;)
2013. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Szia,sajnos most én is ebben a cipőben vagyok ha gondolod írj privátot!:)
2013. jún. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Detto ugyan ebben a cipőben járok.


Simán leváltott , mert én le betegedtem és keresett olyat aki úgy ugrott ahogy ő szerette volna.


Jobb is hogy vége ennek a "barátságnak"

2013. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Megpróbálok túllépni rajta,de félek. Tőle kitelik,hogy ha boldognak lát elkezd mocskolódni,tönkre tenni.
2013. jún. 30. 13:19
 8/16 anonim válasza:
hogy fajulhattak el idáig a dolgok? nem gondolkodtál rajta?
2013. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Bruce_Wayne ***** válasza:
100%

"A barátságot mindig felpróbálja az élet,s elpattan a gomb ha nem stimmel a méret..."

Minek gondolkodni hogy fajult idáig a dolog? A barátság egyike az olyan emberi kapcsolatoknak amelyet nem lehet erőltetni,az igazi barátságok nem igényelnek semmilyen erőfeszítést vagy plusz energiát, az ilyen kapcsolatban lévő emberek egyszerűen csak barátok és kész.

2013. júl. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hasonlo dolog tortent nalam is, igaz, nem a legjobb, de egy nagyon jo, egyik legjobb baratnomrol volt szo.

Nekem eleg sokaig fajt, sot ha belegondolok, ma is, mivel nem tettem semmit, es nem is tudom az okat.


Megis azt javaslom neked, probald meg, esetleg mindezt igy, roviden leirni neki, amit itt a kerdesben.


Szemetek az ilyen emberek, nem tisztelik a masikat, szerintem ennel nagyobb bunkosag nincs is.

2013. júl. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!