Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek vége ennek a...

Szerintetek vége ennek a barátságnak?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött hogy mondtam a barátomnak(osztályomból vele jövök ki a legjobban) hogy legalább egymásnak ne hazudjunk és mi legyünk jóban egymással, azóta elmondtam neki hogy mit utálok benne ő is hogy bennem mit utált vagy utál és akkor nem volt semmi megbeszéltük és nem volt semmi, rá pár napokra és azóta szinte mindene összeveszünk, utáljuk egymást de a nap végére megint jóba vagyunk, aztán nem rég beszéltem vele(skypon) és beszéltünk arról, hogy szerinte túl komolyan veszem a barátságot mintha testvérek lennénk, erre azt mondtam hogy az igaz barátság az szinte az, erre azt mondta hogy nem akar igaz barátságot másnap alig szóltam hozzá, tesin direkt egyedül tollasoztam(igen egyedül :D ) hogy hátha odajön de nem, láttam rajta sokszor hogy szarul érzi magát emiatt, de megérdemli mert ha tudná én mennyiszer szívtam miatta. Na mindegy és szerintetek mi a baja? mert szerintem csak fél valamitől vagy valamit nem mer elmondani nem tudom, és most teljesen tehetetlen vagyok... köszi a válaszokat előre :))
2013. jún. 11. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van, mert az utálat ott van közöttetek. Minek erõltetni,ami nem megy!
2013. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vége? El se kezdődött.
2013. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem utáljuk egy mást félre értetted,:)

2. pedig hogy érted hogy el se kezdődött?

2013. jún. 11. 14:18
 4/8 A kérdező kommentje:

mikor kezdődik a barátság

?

2013. jún. 11. 14:19
 5/8 A kérdező kommentje:
és nincs is utálat kettönk között, néha nagyon összeveszünk de még akkor kibékülünk általában, az egyik fél mindig átgondolja és beadja a derekát :D
2013. jún. 17. 00:19
 6/8 anonim válasza:
Az igaz barátságot nem kell keresni,az ránktalál ha akar.Egyik napról a másikra nem lesz legjobb baratod,baratnöd.Hany éves vagy? Én azt tapasztaltam hogy megismersz embereket és barátokat 5-8 osztályba,aztán ez erösödik késöbb,vagy ha nem akkor rájössz hogy ez nem az igazi barátod! Ott fogod megismerni 9-12 be igazán a barátokat,ezek örökké veled maradnak.
2013. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
jaa és a veszekedéssel kapcsolatba:a legjobb barátok nem vesznek össze nagyon soha! Én még soha nem vesztem a barátnömmel össze,s ha igen is akkor 5 perc s elvolt felejtve.De igaza van az elöttem levönek ez a barátság sose volt legjobb barátság.
2013. júl. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok a "barátom" 15 most leszünk tizedikesek szeptemberbe
2013. júl. 20. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!