Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy normális barátot ennyire...

Egy normális barátot ennyire zavarhat ha a másiknak sikeresebben alakulnak a jövőjével kapcsolatos dolgai? Már kezdem kellemetlenül érezni magam emiatt.

Figyelt kérdés
felvételi előtt állunk,ugyan azt az intézményt jelöltük meg elsőnek. Nekem az érettségi tárgyaim amik kellene lényegesen jobban sikerültek, illetve az alkalmasságira is készüléssel is sokkal jobban haladok, én igyekszem támogatni de egyszerűen nem készülhetek helyette... de úgy érzem őt az én viszonylagos "sikerem" rosszul érinti, és látom nem kifejezettem érzi jól magát a társaságomban, a egy programra is amire előzőleg meghívott,de a pontosítás még későbbre várt, egyszerűen csak kihagyott.el nem tudom mondani h ez mennyire fáj, hiszen ő az igaz barátomnak tartottam:(
2014. jún. 2. 13:47
 1/5 A kérdező kommentje:
*kellenek
2014. jún. 2. 13:47
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem barát, irigy rád, közben ő meg nem szakad meg a készülésben. Nem a te hibád, én biztos elküldeném a francba az ilyen viselkedésével együtt.
2014. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a való világban!
2014. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a saját felkészüléseddel foglalkozz. Úgy tűnik a barát nem sokáig marad az, de ezt majd az idő eldönti.
2014. jún. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Talán, ha nem lennél két méterrel a föld felett csak azért, mert egy érettségire fel tudsz emberien készülni, jobban érezné magát veled.
2015. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!