Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez félreérthető?

Szerintetek ez félreérthető?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátnőm,és én is lány vagyok.Ha azt írnám neki,hogy "szeretlek",az félreérthető lenne?Vagy furcsán nézne ki?Azért írnám neki,mert barátilag szeretem,nagyon szeretek vele beszélgetni,örülök hogy barátok vagyunk.Szóval szeretem,de barátilag.

17/L



2014. jún. 3. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem lenne az. :) 17/f
2014. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 egy naaagy fan ***** válasza:
Szerintem egy kicsit igen, de én eléggé paranoiás féle vagyok. :) Inkább azt írd, hogy imádlak vagy valami.
2014. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én több barátnőmtől is így köszönök el facebook-on, " szeretlek, puszi, jóéjt " - röviden, tömören. :D Ők viszont szeretnek. A szeretet nem kifejezetten csak szerelem, csak nálunk nincs nyelvi megkülönböztetés a "különböző fokaira"
2014. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát! :)

Most megerősítettetek benne,hogy talán mégsem olyan félreérthető vagy furcsa.Igazából kiváncsi voltam mások véleményére is.Ha még valaki olvassa,persze még írhat.

2014. jún. 3. 19:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, mit szoktak meg tőled. Az én barátnőim megszokták, hogy folyton ölelgetem őket meg százféleképpen elmondom, hogy fontosak nekem és szeretem őket. Nálunk ez a normális, tudjuk egymásról, hogy nincs mögötte más szándék. :)
2014. jún. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zoé970 ***** válasza:
#5-Detto.A megszokás a lényeg,de én már írtam a barátnőmnek,hogy szeretlek és tudom,hogy tudja,hogy nem úgy. :) Főleg ha mindketten lányok vagytok.
2014. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem félreérthető.

Én barátnőmre időnként az jön rá,hogy kérdezgeti,hogy "szeretsz???" és amikor írom,mondom,hogy igen nagyon szeretlek akkor vagy megölel,megpuszil vagy szíveket írogat.

Ha mind a ketten tudjátok mi áll a szó mögött akkor nincs gáz szerintem:))

2014. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!