Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire félreérthető, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire félreérthető, ha az exemnek a szülinapi köszöntő mellé linkelek egy régi közös fotót magunkról facebook-on? Persze privát üzenetben.

Figyelt kérdés
Nemrég találtam egy CD-n ezeket a képeket, amiből neki egy jó pár nincs meg.
2014. ápr. 23. 01:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az én exem lennél, és én már egy másik párkapcsolatban lennék, amiről esetleg te is tudsz, hát baromira nem örülnék neki! Szakítás után (valamelyik félnek mindig fáj) ki akarja magát azzal kínozni, hogy olyan képet nézeget/küldözget a volt szerelmének, ahol ők régen full boldogok voltak?! Félreérthető, mert nem érti a másik ez mire volt jó, elkezd agyalni, te vajon miért küldted ezt, és esetleg még magyarázkodnia is kell az új párjának, hogy jaaa, hát izé volt ilyen is...jaaaaj, nem jó az ilyesmi...tök felesleges...ami elmúlt, nem véletlenül múlt el...az igaz szerelem sosem ér véget...nagy közhely, de ez az igazság!
2014. ápr. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb megoldás exnek közös képet küldeni. Talán az a legjobb ha végre felfogod az EX szó jelentését.
2014. ápr. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon...
2014. ápr. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
eléggé...
2014. ápr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Békés szakítás volt. Meg amúgy is, én voltam az első pasija, sokáig voltunk együtt, és elég sok minden hozzám köti. Na, de a lényeg: én is és ő is boldog párkapcsolatban él. Volt hogy elmentünk kávézni és sztorizgattunk a régi szép időkről. Szóval tényleg jó a kapcsolatunk.
2014. ápr. 23. 02:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor sem helyénvaló...engem is felköszöntött tegnapelőtt a szülinapomon az első pasim, akivel 5 évig voltam együtt, és 4 éve külön vagyunk...nem vagyunk rosszban, de marhára túlzás lett volna ha képet is linkel az üzi mellé...a jelenlegi párom sem hinném, hogy díjazná, és az ő párja sem ugrálna örömében...mondjuk a ti esetetekben lehet nem túlzás ha annak ellenére összeültök a régi időkről sztorizgatni, hogy mind a ketten párkapcsolatban vagytok mással...ha ez nem zavarja a jelenlegi párotokat akkor oké, bár alapvetően számomra elég furi ez a szitu.
2014. ápr. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Inkább kérdezd meg üzenetben hogy találtál régi képeket és érdekli e őket? De ha érdekli is őt akkor is csak privátban küldd el neki, a mostani barátja nem hinném hogy túlságosan örülne neki.
2014. ápr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem félreérthető, egyértelműen azt jelenti, hogy szeretnél vele újra összejönni.
2014. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyon félreérthető, ha ez kiderülne, én a te barátnőd, és az ő párja helyében is rohadtul kiakadnék.

Az persze más, ha azokat a képeket, amik nincsenek meg neki, de emlékek, kiírod egy cd-re, és csak úgy mellékesen (nem ajándékként) odaadod vagy elküldöd neki, nem privátban, és nem sunnyogva!

2014. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Meg amúgy is, én voltam az első pasija, sokáig voltunk együtt, és elég sok minden hozzám köti."


Nárcizmusszagot érzek :) Nekem ez a mondat teljesen fura. Normálisan váltam el én is az eddigi barátnőimtől, de eszembe sem jutna képeket küldözgetni kettőnkről...

2014. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!