Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Ha jelentkeztek nálam a...

Ha jelentkeztek nálam a ketogén diéta mellékhatásai, azt azt jelenti, hogy működik a diéta?

Figyelt kérdés
A második napon hányással, hasmenéssel, és székszorulással ébredtem, de azóta jól vagyok. Ez már a 4. nap.
2014. máj. 8. 03:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A keton kiválasztódik a vizeletbe, így könnyen ellenőrizhető, hogy beindult-e a zsírelválasztás. Ezt aceton-csík használatával teheted meg (Meditest, Ketostix)
2014. máj. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nagyon jól haladsz, így ne tovább xd
2014. máj. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Jó kis diéta, hányást okoz, az új bulimia :D
2014. máj. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kezdeti szakaszban előfordulhatnak nehézségek, amíg megszokja a szervezetem. Ez természetes.
2014. máj. 8. 10:29
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Nehézségek :D:D jó kis diéta XD XD istenem
2014. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Na ne röhögtessetek már D::D:D:D:DD:
2014. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is durva. A szellemi tompultságról, fejfájásról és hasonlókról már hallottam (nekem az se igen kéne), de a hányás, hasmenős nagyon durva.

Most már ki kéne próbálnom hosszabban, de mindig elegem lesz a 2.-3. nap után, megunom a zöldségkorlátozást. Annak idején, amikor még nem szoktam meg eléggé a kevés szénhidrátot, 2 nap alatt zombi lettem a ketogéntől, de semmi nem volt, amit egy szénhidrátlöket ne javított volna meg hamar (nem vagyok hajlandó rosszul lenni semmilyen diéta miatt sem). Kétlem, hogy a fentiek nálam jelentkezni tudnának, soha semmi nem vált ki bennem ilyesmit. Lehet, hogy nem szoktad meg a sok zsírt eddig? Egyes fura lények még a zsírtól is hasmenést kapnak, nem tudom, miért. Én bármennyivel elvagyok, csak a túlzott szénhidráthiánytól leszek gyönge, legalábbis régen ez volt, manapság már sokkal jobban viselem. Úgyhogy gondolom, túl drasztikus a váltás a testednek.

2014. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Ja, tökre normális hányni, mindenki azzal kezdi a reggelt, mert az az egészsége jele...

Istenem, és ezek szaporodóképesek...

2014. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Andizsuzsi ***** válasza:
90%

Kérdező!


Hogy a búbánatban lehet reggel hasmenéssel ÉS székrekedéssel ébredni????

2014. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Na, ez egy nagyon JÓ kérdés, Andizsu! :D:D:D
2014. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!