Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek egy lánynak ballagá...

Mit vegyek egy lánynak ballagásra? Virágot nem szeretnék, mert az nem maradandó.15F

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ezüstözött fülbevalót :) Azt már 2000-2500 forint körül már kapsz. Csini és maradandó :)
2014. jún. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak lehet, hogy nem tetszik neki.


Nekem van egy csokrom száraz virágokból, általános iskolai ballagásra kaptam a szüleimtől, és a mai napig ki van téve, pedig már 27 éves vagyok.

2014. jún. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ezüst ékszernek talán tényleg örülne. Annyira biztosan ismered, hogy tudd, az apró, finom dolgokat kedveli-e, vagy inkább a feltűnőbbeket? Nézz körül a Vaterán, nagyon jó áron lehet szép ékszereket kapni mostanában. Ha tudod kedvenc színét, mondjuk, hogy kék, akkor zafírt keress, ha a fényeset kedveli, akkor cirkóniumot. De vannak lila ametiszt, rózsaszínű rózsakvarcok. A gyöngysor is nagyon divatos, egy vékony, finom korall- vagy igazgyöngy, szintén tetszhet. És bámilyen féldrágakő gyöngysor. Olcsó a nyaklánc is, amelyre medált kereshetsz. Sok sikert!
2014. jún. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 yuda ***** válasza:

Ballagásra pedig virágot szoktak, vagy láttam olyanféle erősebb anyagú lufit. Az is divat.

Lényeg, hogy minél több a virág, annál jobban érzi magát a ballagó, hiszen sokan gondoltak rá.

Azok rosszabbul érzik magukat, akiknek kezébe kevesebb a virág.

Virágból is van maradandóbb, 1000-1500 körül kezdődik szála.

2014. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!