Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak nyáron?

Mit csináljak nyáron?

Figyelt kérdés

16 éves budapesti lány vagyok. Eddig minden nyarat nyelvtanulással, sorozat/filmnézéssel, olvasással töltöttem, és a családommal Balatonon. Idén lettem tizedikes. Nagyon-nagyon jó kapcsolatom van az osztályommal, imádok mindenkit, de egyikükkel sem vagyunk annyira nagyon jóban, hogy együtt lehessünk egész nyáron. Több éve együtt vagyunk a barátommal, de neki van saját társasága, ami csak fiúkból áll. Kedvelem őket, de annyira nem szeretek velük lenni, ő pedig nem lehet velem mindennap:) (pedig azt szívesen elviselném)

Próbáltam táborokat keresni, de mindegyik 30 ezernél kezdődik. A legjobb barátnőm az egész nyarát utazással tölti (az elmúlt 10 évben összesen 10 nyári napot volt itthon), így rá sem számíthatok. Nem is az, hogy unatkozni fogok, mert elvagyok én itthon, de szeretnék valakivel sétálgatni a Deákon, vagy elmenni fagyizni, bulizni, koncertekre járni, vagy megnézni egy jó filmet.

Ötlet?:) Bárki?


2014. jún. 10. 00:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Tölts egy kis időt az osztálytársaiddal, hátha megismersz pár új embert.


Ha a barátod szokott bulizni, egyszer-egyszer menj el vele, ott is lehet barátkozni.


Nem muszáj a jelenlegi barátaiddal lógni egész nyáron, de "ugródeszkának" tökéletes a már meglévő ismeretséged.

2014. jún. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!