Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egész nyáron egy haveromon...

Ha egész nyáron egy haveromon lógtam és már elege lehet, iskolaidőben ezt még jóvá lehet tenni?

Figyelt kérdés

Nyáron nagyon unatkoztam, egész nyáron egy internetes haveromra irkáltam facebookon szinte minden nap, amikor fent volt. Bár nem mondja, de biztos elege lehet belőlem legalább egy kicsit.

Most jön az iskola, nem annyira lesz időm facebookozni, ritkábban beszélek vele, akkor még helyre hozhatom ezt, és lehet kedve majd újra annyira beszélgetni velem, mint régen?

Tudom nem interneten kéne haverkodni, de a körülmények nem engedik, hogy itt a környékemen ismerkedjek a többiekkel, szóval kénytelen vagyok.


2013. szept. 1. 11:06
 1/1 evabettina válasza:
Ha a haverod, akkor miért akadt volna ki, hogy beszéltek? Meg mivel neten dumáltatok, ezért ha megunja, akkor elköszön és lelép. Szerintem nincs kiakasva, de mostmár úgyse beszéltek annyit, vagyis nem kell neked se úgy érezned, hogy haragszik vagy egyéb. De ha kételyeid vannak, kérdezd meg tőle!
2013. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!