Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetünk újra barátok, ha már...

Lehetünk újra barátok, ha már egy éve nem beszéltünk?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon jóba voltam, de sajnos egy évig sehogy nem tudtunk beszélni, mert elköltöztek, és így nem tudtunk semmit a másikról. Nemrég azonban újra elkezdtem vele beszélgetni (facebookon) és azóta mióta elköltöztek teljesen megváltozott. Magába zárkózott, és nem nagyon beszél senkivel. Én viszont szeretnék vele újra jóban lenni, de ha írok neki valamit akkor (ha visszaír) akkor egy-két szavas válaszokat ír. Próbáltamviccesen és komolyan is megtörni a jeget de sehogy nem sikerült.. Mit tegyek hogy újra barátok legyünk?
2014. jún. 10. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Legyél vele őszinte és ne facebookon csetelve, hanem inkább e-mail vagy akár írj neki kézzel írott levelet vagy találkozzatok. (Gondolom látható, hogy a sorrend egyre több energiabefektetést igényel részedről...) Az őszinteséget arra érteném, hogy írd meg neki, hog yúg ygondolod régen jóban voltatok és most egy év kimarad, és sajnálod, hog ykimaradt, hog yígy alakult, de most te így és így gondolod (nem akarok szavakat adni a szádba, mert biztos tudod mit gondolsz én meg nem :-)) És Kérdezd meg ő mit gondol erről? Mi történt vele az elmúlt eg yévben, hogy szokta meg az új lakóhelyén stb...biztos rengeteg dolog történt vele (nem véletlen a változás).

Aztán, ha egy ilyen, szerintem értelmesebb megkeresésre se reagál, akkor sajnos nem kell erőltetni. De egy próbát megér, hátha újra barátok lesztek.

2014. jún. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!