Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetünk e még olyan jó...

Lehetünk e még olyan jó barátok? Mit csináljak? Többi lent

Figyelt kérdés

Hali van egy lány akivel nagyon jó barátok voltunk csak dúrván összevesztünk(sírva írt ne vesszünk össze nem akar elvesziteni) mindketten hibásak voltunk ezután már minden más volt élőben sose beszéltünk minden csak romlott aztán szerelmet vallottam neki de ő már nem ézett irántam semmit így megbeszéltük legyünk barátok azok is voltunk csak mivel bennem tombolt a szerelem viszonzatlanul picit kifordultam magamból és mindent leszóltam amit mondott meg mindenen besértődtem de még ilyenkor is érződött a barátom akar lenni

majd pár héttel később nem bírtam és nem írtam rá 6 napig mikor ráírtam pedig mintha egy idegennel beszélnék szavakkal válaszolt meg 5-10 percenként beszélgettünk egy keveset majd megint 5 napig nem írtam ekkor már alig beszéltünk tegnap találkoztunk élőbe pár szót szóltunk egymáshoz semmi több

de mostanában rájöttem hogy ha már nem lehet az enyém akkor legalább legyünk olyan jó barátok mint voltunk de úgyérzem már annyi mindent elrontottam hogy soha többet nem fog velem úgy viselkedni mint régen mert fél besértődök vagy leszólom

szerintetek mit kéne csinálnom hogy újra barátok legyünk és ne mint valami két idegen?



2014. febr. 22. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már nem akar barátkozni veled. De ha tényleg szeretnéd a barátságát, akkor beszéljétek meg!
2014. febr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én is így érzem pénteken találkoztunk személyesen (nem csak ketten ) és ott mondtam neki hogyha nem akarja a barátságot én nem erőltetem de azt mondta úgyis talizunk majd még sokat meg hogy eddig is barátok voltunk

viszont facen már vissza se ír szinte

2014. febr. 23. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!