Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehetünk még újra jóban?

Lehetünk még újra jóban?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel az utóbbi időben megromlott a kapcsolatunk. Nagyrészt én vagyok a hibás, mert a saját gondjaim fontosabbak voltak, mint az övéi. Legtöbbször az én sérelmeimről beszéltünk, az övéi pedig háttérbe kerültek. Sajnos nehéz időket éltem meg, mind magánéletileg, mind az iskola terén. A barátnőm összehozott egy régi ismerősével, aki miatt sokat szomorkodtam. Szakítás lett a vége, de csak azért mert a barátnőm elmondta, hogy megcsalt. Nem bírta tovább nézni, hogy szenvedek miatta. Úgy gondolom, hogy a legnehezebb időben hagyott magamra a barátnőm. Megértem, hogy lelkiismeret furdalása volt, amiért elmondta nekem, bár utána úgy gondolta, hogy előbb kellett volna megtennie. Két tűz közé került. Nekem is segíteni akart, és a páromat sem akarta elárulni. Sokszor próbálta felnyitni a szememet, de én sosem hallgattam a tanácsaira. Ő meg persze, nem akart senkit megbántani. Most ott tartok, hogy két fontos embert veszítettem el az életemből: az egyik legjobb barátnőmet és a pasimat. Mindkettőnek problémája volt az is, hogy megszorítottam őket. Sokat kerestem a társaságukat, kezdtem terhükre lenni. De ez egy friss kapcsolatnál szerintem normális kell, hogy legyen. Nagyon bánt, hogy nem gondolta komolyan velem a dolgok az exem, de még jobban bánt, hogy ez miatt a kapcsolat miatt tökre ment a barátságom is. Arra gondoltam, hogy hagyom kicsit, had kapjon teret a barátnőm, de félek, hogy nem nagyon fog keresni és majd el fogunk távolodni egymástól. Ugyanis vannak neki is más barátnői rajtam kívül, nem csak én. A héten keresett is, de nem olyan már, mint ezelőtt pár hónappal. Mit gondoltok mit érdemes tennem azért, hogy újra jóban lehessünk? És ne veszítsem el őt is véglegesen!

2014. márc. 21. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
egy próbát megér, ha Továbbra is távolodik, akkor ne kapadozz utána , nem éri meg
2014. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, nem éri meg akkor már... én még tudtam volna bízni benne, mert azért tényleg próbált nekem segíteni, de ő meg inkább másokkal barátkozik, ami persze nem gond, csak ne viselkedjen velem ilyen közömbösen :( Nagyon bánt, hogy ilyen önző voltam, de nekem a problémáimat ki kell magamból beszélnem, így tudok csak továbblépni rajtuk. Ebben a nehéz időszakban tolerálhatta volna.
2014. márc. 21. 20:24
 3/4 anonim válasza:
Beszéld meg vele! Mond el neki! Ez a leghasznosabb..legjobb barátnők voltatok ismeritek egymást utána lehet még minden a régi! Az pedig h elmondta h megcsalt az exed jól tette!
2014. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, szerintem megpróbálok vele erről beszélni. Elmondom neki, hogy hiányzik a társasága és lehetne minden a régi, csak akarnunk kell mindkettőnknek. Sajnos nem egy városból valósiak vagyunk, előtte sem találkoztunk napi szinten, viszont interneten keresztül mindig leveleztünk. Megbeszélek vele egy találkozót :)
2014. márc. 22. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!