Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a francot jelent ez?

Mi a francot jelent ez?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm(nem járunk csak barát)Rámír facebookon 5 perc eltelik azt mondja "megyek szia" és eután még fél óráig fent van feacbookon.De mikor írt akkor is kicsit bunkó sítlusban pedig nem vesztem össze vele és nem volt semmi.Mit jelent ez? 15/F
2014. jún. 12. 19:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést nem "eután" hanem ezután
2014. jún. 12. 19:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmit, a tinilányok gyakran még saját magukon sem tudnak kiigazodni és elég indokolatlanok tudnak lenni. Ha mégis jelent valamit az idővel úgyis ki fog derülni, nem kell semmit sem tenned érte különösebben.
2014. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk én is simán fent szoktam maradni fb-n, ha csak leugrok a boltba, vagy mondjuk itthon csinálok valami házimunkát. Lehet, hogy a barátnőd is így nyomja.
2014. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja a másik, amit egyre gyakrabban veszek észre, hogy a facebook hülyeségeket ír ki, aki fent van az lehet, hogy már rég lelépett, múltkor láttam a férjem fiókjában, hogy éppen fent vagyok, pedig napok óta felé sem néztem a fb-nak.
2014. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem "ír rád", emberke, mert ilyen szó nem létezik. Neked ír vagy üzen.


Azt jelenti, hogy nem kíváncsi rád és le akar rázni.

2014. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 az egy dolog, hogy te le vagy maradva, de akkor nem kéne okoskodni, amióta van a facebook, msn, azóta használják így ezt az igét, akár tetszik, akár nem a nyelv is változik.
2014. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!